Wpis z mikrobloga

Wiecie czym się różni taki burmistrz Wielunia od czołowych polityków, ministrów, wiceministrów, posłów (głównie PiS, ale nie tylko)? Ci z Wiejskiej przeszli więcej szkoleń medialnych i za każdą ich wypowiedzią w mediach stroją agencję PR. To są takie same buraki bez krzty rozumu i godności człowieka, tylko lekko przypudrowane.
#kanalsportowy #stanowski #wielun #mmavip
  • 6
  • Odpowiedz
@caru: no a wy myślicie, że skąd się biorą politycy w polityce krajowej? awansują z samorządów, niejeden marzy o takiej promocji jaką ma teraz Okrasa - jestem prawie pewien, że on dostanie miejsce na jakiejś liście w parlamentarnych, weźmie go jakaś Konfederacja, Kukiz czy inny Peezel, polecam w ogóle historię o tym jak rozpoczęła się jego kariera polityczna (od 41:20) - poznał na jakichś urodzinach ówczesnego burmistrza Wielunia i dostał propozycję
  • Odpowiedz
@caru: zrobiłem research i poglądowo to on mi pasuje bardziej na listy jakiejś wolnościowej prawicy, ewentualnie partii chłopskich - o, u tego Kołodziejczaka z AgroUnii może się spokojnie odnaleźć, u PiS-u po takiej aferze na cały kraj to raczej bez szans, bo im ludzi na listy nie brakuje
  • Odpowiedz