Wpis z mikrobloga

@albercik90: i powiedzcie mi ze ten typ nie kęsy hipokryta xD „najświeższy materiał, oglądać jutro, pieniążki z wyświetleń”. Gdyby typ myślał to by już skończył ten temat, każdy by miał w dupie gale i tyle. A tak do ostatnich minut gali będą robić wojenkę i tylko zyska rozgłos. Gdyby nie ta wojenka to bym nie wiedział ze istnieje takie miasto jak Wieluń a teraz wiem ze nawet tam gala będzie …
@NoToTenTego: To chyba dobrze, że się takie rzeczy nagłaśnia? Jak trynkiewicza zaproszą do tańca z gwiazdami to też lepiej tego nie nagłaśniać i niech sobie chłopak robi karierę w spokoju, nie? Myślenie ograniczonego intelektualnie prymitywa - najlepiej siedzieć cicho w kącie i nie robić nic, bo jeszcze wyjdzie na jaw jakiś przekręt albo patologia. Po to jest dziennikarstwo do #!$%@? nędzy...
@Hershel: gdyby zaprosili Trynkiewicza to normalny człowiek po prostu by tego nie oglądał, rynek by zweryfikował i po pierwszym odcinku pożegnaliby się z gościem. A nie robił jak stano „ej, TVN. Dam wam 20tysiecy oraz Marylę rodowicz za Trynkiewicza. Co wy na to, robimy deal? Za mało? To dam wam 30tysiecy i dorzucam program z Marcinem Gortatem o koszykówce”
@NoToTenTego: Tutaj też rynek zweryfikował i właśnie jesteś tego świadkiem tylko sprawa jest na tyle poważna, że nastąpiło to jeszcze przed tym pseudo widowiskiem i trzeba o skali tej patologii poinformować osoby, które średnio ogarniają rzeczywistość. Przecież to ten burmistrz go zaprosił i szuka rozgłosu. Przeczytaj sobie najpierw w internecie co to jest przekupstwo zanim będziesz takie pierdoły pisał...
@Hershel: Trzymaj, tobie się przyda. Zaznaczyłem elementy które według mnie pasują do tego co próbował zrobić stan

Najczęściej spotykane działania o charakterze korupcyjnym:
· przekupstwo/łapownictwo (dam 30k, 20k więcej, dam gwiazdy, co tylko chcesz)
· wykorzystywanie środków budżetowych i majątku publicznego do celów prywatnych lub osobistych korzyści,
· płatna protekcja,
· handel wpływami, np. poparcie w wyborach lub finansowanie partii politycznej w zamian za zdobycie wpływów (załatwię gwiazdy w zamian za
@NoToTenTego: na szczęscie to co według ciebie pasuje i twoja prymitywna interpretacja FRAGMENTÓW definicji się nie liczy. Wystarczy wkleić cały link https://antykorupcja.gov.pl/ak/archiwum-mswia/poradnik-antykorupcyjn/co-to-jest-korupcja/63,dok.html

Swoją drogą ciekawe zaznaczyłeś, że definicją przekupstwa Stanowskiego jest "przekupstwo" - wszystko wyjaśnione xD

Tylko szkoda, że nie potrafisz rozwinąć podstawowego warunku swojej definicji:

obiecuje, proponuje lub wręcza korzyść majątkową, osobistą lub inną osobie, która piastuje funkcje publiczne lub gospodarcze po to by cel ten uzyskać.


Nawet nie musiałeś