Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema. Aktualnie mam 10GB i nielimitowane połączenia za 25zł w t mobile. Widziałem, że nju mobile ma spoko ofertę za 29zł ale poczytałem opinie i nie są zbyt dobre. Może ktoś coś polecić w miarę sensownego? Chciałbym mieć co najmniej te 20GB internetu i nielimitowane połączenia + GB w roamingu. #kiciochpyta
  • 15
@SynJanusza: Nju jest ekstra w opcji 29+9, czyli dwa simy po 19zł bez limitu na wszystko. Umowa bezterminowa, normalny roaming euro, volte, vowifi, hdvoice. Sprawdzam co jakiś czas oferty i moim zdaniem nie ma lepszej na rynku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@z___: korzystasz? Jak z zasięgiem i szybkością internetu? Czytałem komentarze i sporo osób niezadowolonych, że jakieś dziwne kwoty im doliczaja do rachunków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macieyy: dlatego właśnie szukam kogoś kto tam ma numer i się wypowie. Dzięki za info. Oferta wygląda spoko ale ten flex też jest fajny. Nju należy do jakiej sieci?
@SynJanusza: a nie mozesz przejsc w tmobile na karte do taryfy GO! ? masz pakiet 25zł nolimit i 20gb, albo za 30zł 30GB i Supernet Video w jakosci do 480p. albo 39zł za 40gb i Supernet Video w jakosci HD
@SynJanusza: Normalnie zasięg orange, więc jak wszędzie, temu szybciej, temu wolniej w zależności od nadajnika. Ja w mieście obserwuję speedtesty 50 - 100mbps na Iphone SE 2020, "nic mi więcej nie potrzeba".