Wpis z mikrobloga

@Sarpens: pierwsza czesc kupilem na konsole razem z kablem w zestawie (i szczerze zagralem pare razy), druga sciagnalem na kompa zeby sprawdzic (ale i tak czuje, ze ja kupie bo jest lepsza zdecydowanie) i powiem szczerze, ze warto.
  • Odpowiedz
@SScherzo: tak, podpinasz normalna gitare do komputera przez specjalny kabel usb dolaczony w zestawie i grasz normalne piosenki, gra pokazuje, ktora strune uderzac na jakim progu w danym momencie i na podstawie Twojej gry zaczyna Ci zwiekszac poziom trudnosci poprzez budowanie pojedynczych strun w akordy itp.
  • Odpowiedz
@Sarpens: sama gra to nie tylko piosenki, ale tez duzo fajnych mini gierek majacych na celu usprawnienie poruszania sie po gryfie i zwiekszenie szybkosci grania.
  • Odpowiedz
@SScherzo: mam akurat edycje ze wszystkimi piosenkami z pierwszej czesci, z drugiej i dlc ktore sie pokazaly, podejrzewam, ze piosenek ponad 100 bedzie spokojnie, bo lista jest dosyc dluga i troche czasu mi to zajmuje zanim sie przewine na sam dol. kabel jest w zestawie z gra, na konsole cena wynosi okolo 250zl za gre w zestawie z kablem.
  • Odpowiedz