Wpis z mikrobloga

@CryptoShort: Ale jaka solana, jakie ltc xD Solana ostatnio padła na 24h i ludziom ucięło hajsy, LTC to nie wiem po co jeszcze istnieje. Jak już to Luna, Fantom, Atom, może Matic, AVAX.
  • Odpowiedz
Ale jaka solana, jakie ltc xD Solana ostatnio padła na 24h i ludziom ucięło hajsy, LTC to nie wiem po co jeszcze istnieje. Jak już to Luna, Fantom, Atom, może Matic, AVAX.


@lambiczi: xdddd przeciez to takie same shity typie
  • Odpowiedz
@kexus512: Tak, takie same shity dlatego Fantom ma więcej transakcji niż ETH w ostatnich dwóch dniach, ma TVL na 4 miejscu w all chainach, ma współczynnik marketcapu 0,6, gdzie solana ma 4 (czyli jest w stosunku do niej w #!$%@? niedowartościowany), tworzy go jeden z najbardziej wpływowych ludzi crypto - Andre Cronje, ma transakcję na poziomie 0,2-1,5$. Ale tak, to takie same shity typie xdddd (czy jakoś tak)

Jak macie polecać
  • Odpowiedz
@lambiczi: XDDDDD patrzcie zesrał sie shiciarz

twój shit przeminie tak samo jak eos, peercoin i lisk. Takie życie shitów. Albo nauczysz się na nich zarabiać albo będziesz je trzymał w nieskończoność mając coraz większą i większą stratę. Jasne, może podpompować w następnym cyklu ale tak czy inaczej nieuchronnie zaryje o dno. Zawołaj mnie za 5 lat xD
  • Odpowiedz