Wpis z mikrobloga

gdzie? chyba mi usuwaja bo mnie armia biarorycerzykow na tym tagu zgłasza za to ze pisze prawde o tym smzmaciaru smerfie, ja usunalem swoje chyba tylko 2 dotyczace 1 posta bo kolesiowi moderator usunal post wiec gdyby zostaly te moje dwa to i tak by nikt nie wiedzial o co chodzi, a smerf posiedzi dluzej niz magical i dobrze o tym wiesz, pisac sobie mozesz co chcesz - fakty są niezaprzeczalne i
@notakk ale wiesz za co magical siedzi? Te menele są dorosłymi ludźmi mogą nie chcąc mogą se wyjść zresztą sami by się na tych ruinach zachlali i wtedy nikt nie robił reportaży o nich więc o #!$%@? ci chodzi
@Ceglak4: oczywiscie ze wiem za co siedzi magical, wiem to lepiej niz ty, te menele jak to ich nazywasz sa chorymi nieporadnymi ludzmi ktorzy za wodke zrobia doslownie wszystko i powiedza doslownie wszystko CO SIE IM KAZE, zneca sie nad nimi, wykorzystuje ich w sposob okrutny, 200k zarobil na nich w 2 miesiace a rzuca im jakimis ochlapami wyzywajac ich i zniewazajac, zrobil z nich posmiewisko na cala Polske, do konca
@notakk 200 k hahahah policzyłes ? A gdzie ich rodziny ? I pokaż mi jak leje im do ryja wódkę, i najważniejsze czemu nie pomogłeś tym biedakom jak byli na włościach ?
@notakk: hahaha odklejony jakiś jesteś gościu, też go nie lubię ale nikt mu nic nie zrobi za to że menele siedzą i chleją, chcą chlać to chleją, nie chcieliby to by nie chlali. Dupa Cie boli po prostu że kase robi na tym. Daj paragraf na smerfa, prócz tego że ma tam na pewno jaranie przy sobie.