Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facet 30 lat, 6/10. Nie odczuwam szczególnej potrzeby seksu penetracyjnego (co dodatkowo minimalizuje potrzebę martwienia się potencjalną ciążą czy chorobami wenerycznymi). Oczywiście nie wystarcza mi samodzielne zaspokajanie swoich potrzeb - najbardziej kręci mnie seks oralny w moją stronę, wzajemna #masturbacja i ogólne pieszczoty/pocałunki.

W jaki sposób powinienem poszukiwać partnerek do takiego zaspokajania potrzeb? Zauważyłem, że większość dziewczyn ma tu kryterium zero-jedynkowe - jeżeli przekraczamy pewną barierę intymności, to w zakresie mieszczą się różne czynności o charakterze seksualnym, jednak ową barierę najczęściej przekraczają najatrakcyjniejsi mężczyźni. Mi wystarczyłoby miłe spędzenie czasu i ciekawa rozmowa, zakończona przytulaniem i np. handjobem. Jak szukać dziewczyn, które nie są zainteresowane seksem penetracyjnym (albo rezerwują go dla klasy 7/10+), za to są otwarte na niezobowiązujące pieszczoty manualne? Pewnie byłby to układ przypominający #fwb.

#seks #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem #pytanie #ons #friendswithbenefits #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61eeff2467af85000aa7be11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Facet 30 lat, 6/10. Nie odczuwam sz...

źródło: comment_1643107709o6UmkC6sP5LvdqrMQ1Ej2D.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
UwielbianaFoka: @Wogybogy: dlatego beka z tych wszystkich jeleni piszacych, ze im rozowa ma wieksze doswiadczenie tym lepiej bo uuu ale bede mial wtedy super ruchanko XD
a fakty sa takie jak ty piszesz, mam znajoma 35 lat po wielu przeygodach i jak mowi ona teraz to juz by tylko chciala dobrego faceta, z ktorym by mogla sobie chodzic na spacerki, razem gotować i tym podobne pierdoły. Już widze jak odstawia
  • Odpowiedz