Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Czy w 997 był kiedyś odcinek poświęcony sprawie strzelaniny na Pomorzu z 2010 roku? To było w styczniu bądź lutym 2010 kiedy zastrzelono faceta pod swoim domem blisko słupska. Zero świadków, wokół brak zabudowań. Dom pośród niczego. Albo inne sprawy dotyczące miasta Słupsk i okolic #mk997
  • 5
  • Odpowiedz
@Destruktor_20: @Destruktor_20: Na pewno sprawa Andrzeja Mantaja z 1987, w innym odcinku rowniez wspomniano o zwlokach znalezionych w okolicy ul. Szczecinskiej (prawdopodobnie 2000) Również słynna sprawa z bodajze 2000 roku, gdzie w Pustowie zamordowano starsza pania, a morderca bral udzial w rekonstrukcji. Tak to raczej na szczescie nie za czesto jest mowa o Słupsku, a przynajmniej nie slyszalam za wiele w mk997, jednak jeszcze wielu odcinkow nie ma
  • Odpowiedz
@interpol_untitled: Ta sprawa Andrzeja Mantaja to jest o tym policjancie co został zabity w jakimś magazynku szkoły policji coś takiego? Bo oglądałem to chyba. O tym pustowie też oglądałem. Swoją drogą niezły numer z tym mordercą w inscenizacji. O tych zwłokach na Szczecińskiej nie słyszałem
  • Odpowiedz