Wpis z mikrobloga

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że mimo tego, że jest w końcu jakaś afera w tej nudnej jak π zda szkolnej, to ja się z tego tak na prawdę nie cieszę. Sprawdzimy wytrzymałość j00ra - komputerowo przerabiajq, czy jednak w końcu strzeli samobója. Bo jakieś tam przesilenie będzie i coś się tam podzieje. Tylko co z tego?
To nie jest prawdziwa szkolna – z niepowtarzalnym klimatem absurdalnych akcji, surrealistycznymi postaciami i nieprzewidywalną fabułą. Pozytywna, w gruncie rzeczy, rozrywka.
To jest jakieś gónwo od chorego psychicznie wsiura, który przerobił ten cudowny habitat w swój zboczony fotoplastikon. Imbecyl się stasował na wizji. I co? Mam się cieszyć, że to widziałem? Ja tego w ogóle od niego nie oczekiwałem. W necie są miliony freak filmów, będę chciał to sobie obejrzę. Od tych debili oczekuję, że mnie będą zabawiać. A to mnie nie bawi, tylko obrzydza.
Bardziej gardzę operatorem, niż aktorem z tego westernu.

#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@sypiam_w_zsypie: ale film nie jest z zrzutu z kamery zamontowanej na wysokości, to film nagrany telefonem i stawiam najbardziej na to, że wysłał to jakiemuś typowi co myślał, że to laska i tyle ¯\_(ツ)_/¯ Skoro całował telefon ze zdjęciem Patiego, to nic mnie już nie zdziwi w tym przypadku
  • Odpowiedz
@sypiam_w_zsypie: Suchy jest upośledzony i nie ogarnia, że ten filmik rozszedł się po internecie i go skompromitował. Nawet się tym nie przejmie. Tak samo jest w przypadku tych kobiet, które go wkręcają. On nie potrafi wyciągnąć wniosków.
  • Odpowiedz
@Zdziszko: skompromitował? xD Skompromitował go lajt na którym szczał na podłogę, później przewrócił się na te szczyny, a później żona w postaci ubeka przyszła z wiaderkiem i mu trzymała by szczał do wiadra XD walenie konia to jest nic w porównaniu do tamtego
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Wiesz, kropla drąży skałę. On jest normalny, normalnie wygląda, normalnie się zachowuje a tu bach!, taki gong. Tak samo było z aferą pingpongową. Też niby głupoty gadają, a do furii go to doprowadzało, że się otrzepać z tego nie może. A to tylko list był. A tu hit kinowy. Przecież wiadomo, że to będzie śmigać po necie i prędzej czy później sie na to nadzieje w jakimś sympatycznym gronie.
  • Odpowiedz