Wpis z mikrobloga

Ktoś się podejmuje kontynuacji eksperymentu ? Jak mi z 20 wykopków subnie patronite'a to mogę pisać jak coś


@till0: Jeszcze nic nie zrobiłeś, a już byś kupon odcinał.

Druga sprawa, to nie będzie to samo... to musiały być kompletnie nowy eksperyment. Jak nie będziesz pisał porównywalnie jak OP Paruwa co olał ludzi, to ludzie będą z automatu porównywali i jeżeli będzie słabiej to atencja skończy się szybciej niż się wydaje.
  • Odpowiedz
@till0: @Szokatnica:

Ja sobie puszczam takie symulacje bardzo często, dla zabawy ;) To wbrew pozorom jest bardzo szybkie i bardzo proste.

Więc jeśli ktoś chce, to ja mogę robić symulacje z danymi założeniami, możemy nawet się zabawić, że jednocześnie robimy 10 różnych ścieżek i zobaczymy jak bardzo się będą różniły, albo różne kwoty dotacji. Kto co wymyśli.

Nie będę za to miał czas na takie barwne opisywanie tego, robienie screenów
  • Odpowiedz
@till0: A dodam tak jeszcze, że obecnie mam mega frajdę z symulkami starszych FMów ;)

Bo to dopiero jest zajebiste, odpalam FM14, nawiasem w niego grałem w swoim życiu najwięcej. I wiesz, masz tam wszystkich kopaczy, którzy dzisiaj grają, prócz młodych gwiazdek.

Puszczasz 10 sezonów do 2023, czyli za rok i patrzysz z tej perspektywy, czy się sprawdziło, czy też nie ;) Wiadomo, nie ma Halandów, Mmmmmbapieeee, ale cała reszta jest.
  • Odpowiedz