Wpis z mikrobloga

@Sorcerer001:

#hiszpania #kanary #covid19 #wakacje

#!$%@? mam, niedlugo zakupow nie zrobisz bez #!$%@? certyfikatu bo #!$%@? paszport to przepustka do zarazania. Nie, to nie zart.

Te debile w kawiarniach, barach, restauracjach leca grubiej niz to wymagane. Nic tylko bojkotowac, ale rodowicii to debile...
Jakby ktos sie zastanawial czy warto przyjechav na wakacje.

I nie, nie jestem turysta w hiszpanii.

Najlepsza baba w banku przed wejsciem, do goscia ktory chcial zalozyc konto.
- prosze zalozyc przez internet
: Nie mam internetu
- prosze umowic sie przez internet na wizyte w banku
: Nie mam internetu
- tu go zlala totalnia, jako ze bylem w banku juz mialem chec zapytac dyrektora placowki co o tym mysli. Ale tak to jest jak socjalizm wejdzie za mocno.
  • 6
  • Odpowiedz
Najlepsza baba w banku przed wejsciem, do goscia ktory chcial zalozyc konto.

- prosze zalozyc przez internet

: Nie mam internetu

- prosze umowic sie przez internet na wizyte w banku

: Nie mam internetu

- tu go zlala totalnia, jako ze bylem w banku juz mialem chec zapytac dyrektora placowki co o tym mysli. Ale tak to jest jak socjalizm wejdzie za mocno.


@Sorcerer001: i to tylko wierzchołek góry lodowej.
  • Odpowiedz
@magnuss: jak tam u was w ogole podatki od nieruchomosci z dupy wyciagane po kilku latach bez konsultacji z petentem tylko od razu jebut na konto?

Kumpel na balearach dostal wezwanie ma 35k euro, a drugi kumpel wczoraj zniknelo mu kilka tysi euro z konta za #!$%@? wie co z ayuntamiento (gminy), jestem ciekaw #!$%@? za co jak dopiero w pod koniec zeszlego roku mu ten dom odebrali w gminie bo
  • Odpowiedz
@Sorcerer001: > jak tam u was w ogole podatki od nieruchomosci z dupy wyciagane po kilku latach bez konsultacji z petentem tylko od razu jebut na konto?

Głównie nierezydenci mają #!$%@? bo większść nie wie że co roku trzeba podatek zapłacić

Kumpel na balearach dostal wezwanie ma 35k euro, a drugi kumpel wczoraj zniknelo mu kilka tysi euro z konta za #!$%@? wie co z ayuntamiento (gminy), jestem ciekaw #!$%@? za
  • Odpowiedz
@Sorcerer001: na Balearach to coś grubo ściągają hajs. Kumpeli, hacienda w zeszłym tygodniu, #!$%@?ła z konta 4k€ nie wiadomo za co...Mojej córce przy wyrabianiu NIE wpisali złą datę urodzin...
  • Odpowiedz
@v1xi: ja w NIE i prawie jazdy mam poprzekrecane imiona z nazwiskiem i literowka. Jak wyrabiajac prawo jazdy mowilem i pisalem zeby nie kopiowali z bazy danych NIE do prawa jazdy bo jest blad to myslicie ze poprawili? Oczywiscie ze nie. ¯\_(ツ)_/¯ Tylko do tej pory zastanawiam sie po co wypelnialem #!$%@? druk jak i tak wzieli dane z bazy NIE.
  • Odpowiedz