Wpis z mikrobloga

@Legit_Info_12 Już ma mokro bo Boxdel teraz niby uważa że Ferrari lepszy niż Kasjo XD
Słuchaj mnie legitku kochany, Boxdel ma teraz ból dupy bo chłop który mu generował hajs odszedł, więc logiczne że teraz będzie Ferrari promowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) A skoro tak wolał Ferrarke to czemu ani razu jeszcze Main Eventu nie miał? Moim zdaniem to już jest ten moment aby dać Ferrariemu Main Event, a danie tam Nitro z jakimś Unboxallem to jest mu plucie w twarz XD
Ale wracając, słowa Boxdela są puste, bo gdyby faktycznie woleli Ferrariego to stawiali by bardziej na niego a nie ciągle Kasjo był ich główną gwiazdą.
#famemma
Pobierz
źródło: comment_16430130391p0Dz4Zvv1i3srMDvJTRaM.jpg
  • 10
@wieszjo chłop co się splakal i musiał wywód napisać xddd, jak coś to nie chodzi o to czy Boxdel ma ból dupy, że twój idol odszedł czy nie bo Boxdel akurat od zawsze mówi, że Ferrari>>>Kasjo bo twierdził zawsze, że Ferrari jest dużo "fun to watch", zresztą w tym moim wpisie nawet o to nie chodzilo, chodziło o sam fakt, że Zycinski się za byle co obraża, no, ale cóż, musiales się
@masnytor: Tego nie powiedziałem, bo dla mnie z Kasjo byli na topie Federacji, ale po prostu stwierdzam fakty. Nawet powiem że jest trochę niedoceniony przez federacje, dlatego to nie pasuję do tego co mówił Boxdel że niby wolał Ferrariego niż Kasjo XD
@Legit_Info_12: Ty byś nie przeżył gdybyś nie zaczął odpowiedzi tym że Kasjo to idol XD Przecież to już kazdy na tagu wie, i nie musisz tego zaznaczać na początku każdej odpowiedzi bo to już cringe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą, Kasjo mówił już od jakiegoś czasu że Boxdel ma kompleks Don Kasjo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale też przestańmy poważnie traktować to co
@wieszjo a wlasnie, i co do bycia chorągiewka to warto byłoby wspomnieć, że Zycinski zawsze mówił, że jest zawsze taki sam, nie ważne czy przed kamerami czy nie to jak już nad kimś krzyżyk postawi to jest jechany, po czym jak go zatrudnili do prime żeby twarzą święcił to bronił "Dawida Ambroziaka" I do "Barbie botoksiarza" Już się zwracał "Pawle" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wieszjo no jesteś takim przegrywem, że Ci wyraźnie napisałem "zycinski zawsze mówił, że zawsze jest taki sam, nie ważne czy przed kamerami czy nie to jak już nad kimś krzyzyk postawi to jest jechane do konca", a i tak odpowiadasz mi no to, że potrafi spojrzeć po prostu obiektywnie, jesteś mistrzem xdd