Wpis z mikrobloga

#startrek #startrekdiscovery #thexpanse #expanse

Próbowałem. Naprawdę próbowałem obejrzeć ten 4 sezon startrek discovery, aby móc potem narzekać... Pierwsze 10min odcinka i już mam dość. Irracjonalne zachowania... Scenarzyści znowu zioło zaczęli jarać. To jest kręcone dla 10latków? A pffuu. porównując z the expanse to... sry tu nie można nawet tak pisać. The expanse nie zasługuje, aby w najmniejszym stopniu obok stawiać tego gniota jakim jest ST:D. Dla wszystkich, którzy nie oglądali the expanse gorąco polecam. 1 sezon na początku lekko średni, a potem miodzio. Taki powinien być nowy ST.
  • 15
@portoryko43: To musi być bite. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że oglądałeś mając karton na głowie ¯\_(ツ)_/¯
The expanse to najlepszy serial tego typu ever.

ST:D ma tyle szamba (kiedyś już o tym coś pisałem), że tam prócz kilku rzeczy nic się nie broni. Bliżej temu gniotowi do ostatniego sezonu Gry o Tron. Ten sam poziom :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajoZZ: nie lubię expanse że względu tych #!$%@? ryków tej murzynki i tego #!$%@? z zarostem. Ten serial jest tak nudny że można usnąć oglądając. w st jest fizyka prawdziwe sci fi
@guest: Nawet nie chcę. Jestem po prostu zdziwiony, że komuś nie przypadł the expanse, a discovery już tak. Różne są gusta, ale jak ktoś się kieruje głównie kryterium jakim jest kolor skóry to hmm... to się nie mam chyba co dziwić :D .

Widzisz ja pooglądałem trzy sezony st:d. Po 1 sezonie miałem dość, ale lubię coś obejrzeć, aby móc ocenić i ewentualnie pomarudzić. Tu nie dam rady... Wymiękłem. ( ͡
@MajoZZ: no ja jako fan Treka w ogóle nie jestem w stanie skończyć Picarda i Discovery. W std utknąłem w momencie jakichś alternatywnych rzeczywistości i nie mogę tego wątku przeboleć. Nie mówiąc już w ogóle o spore drive i to jak #!$%@? klingonow. Nasrali na kanon i tyle. Jestem obrażony. ;) The Expanse jest najlepszym sci fi jakie wyszło aczkolwiek poziom spada w ostatnim sezonie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
The expanse to najlepszy serial tego typu ever.


@MajoZZ: The expanse jest w porządku, trochę traci w ostatnich sezonach, ale totalnie nie ma podejścia do Battlestar Galactica. A ST:D to nieoglądalne gówno. ¯\_(ツ)_/¯
@Nacho_Libre: Myślę, że musimy przeżyć erę gównianego kina z hollywood. Może za 10lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacz, że większość rzeczy upraszcza się. Gry są łatwiejsze, filmy prostsze, ludzie chcą wszystko łatwo i szybko. To się tyczy też pracy. Niestety dostosowali się do trendu. Zobacz jaką takie ST:D ma ocenę. A może to z nami jest problem?

Ktoś powie, że starsze ST też miały liczne błędy. Owszem.