Wpis z mikrobloga

niestety najgorsze okazało się prawdą ,córka jest pośledzona a on gada do niej teksty w stylu "tego typu" i "ło baben", w dodatku mam wrażenie że oboje się z niej śmieją bo teoretycznie uważają się za mądrzejszych i to jedyna istota nad którą mogą się wywyższać , swoją drogą czopelka też stara patusiara skoro nie reaguje na to co tam się dzieje z tym dzieckiem A2 pewnie też piła i paliła w ciąży skoro wykluła takiego humanoida jak ogrzyca
#bonzo #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
@mojenowekonto: Akat myślę że czopelka już załamała ręce i myśli tylko żeby ciepło w dupie i co żyć było ew jak mati ego wydoic z wypłaty tego typu jak jesteś właścicielem cyrku to tylko patrzysz jak pieniądze wydebic i byle się obrońcy zwierząt (czyt. Mops) nie dowalili bo pieniędzy nie będzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mojenowekonto: Wcześniej pisałem posta ale mi spadł bo trochę za dużo wulgaryzmów padło. Oni w dodatku ją głodzą. Karmią tylko makaronem i jak Mery na strymie mówiła to do tego jeszcze jakieś żelki i batoniki i miała już problemy z przewodem pokarmowym. To co widzę na gniotach to tak jest i to co Ty myślisz też ma sens.
  • Odpowiedz
Powinny być jakieś testy IQ na dzieciaka, ale wiadomo ze nie bedzie czegos takiego bo 500+ i ma być dużo nowych niewolników do fabryk
  • Odpowiedz
@likeFap: akat ludzie z niskim IQ mogą być dobrymi, albo chociaż nie tragicznymi, rodzicami. Osoby z ujemnym IQ dalej mogą być lepszymi rodzicami niż te dwa menele
  • Odpowiedz