Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: @steamy_window: W sensie ja zdaje sobię sprawę że to nie jest tak że każdy może sobie pozwolić na zmiane pracy ot tak, no ale cmon za minimalną roboty jest od groma i to duzo lżejszej niż #!$%@? w pomocy społecznej.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: no ale #!$%@? chyba jakoś trzeba naprawić ten system a nie że ludzie brani na litość zarabiają gówno? Skoro przez lata jedyne co politycznie udało się zrobić to #!$%@?ć 12h zmian co dziennie - to trzeba innych środków.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Ale ich #!$%@? z roboty jest równoznaczne ze śmiercią większośći domowników dpsów więc nie wiem czy to taki dobry plan, myśle że to typowe #!$%@? wykopka chyba że sie cofneliśmy jakimś dziwnym zrządzeniem losu nagle do trzeciej rzeszy. Jeszcze mnie głupim nazywa dzban xD
  • Odpowiedz
@iAmTS: Przez narażanie ludzi na utrate życia z pragnienia i głodu poprzedzonego taplaniem sie we własnych odchodach, genialny plan milordzie. Pomyślmy co jeszcze można zmienić w taki sposób
  • Odpowiedz
@Niewiemja: nie no lepiej, jak nie płacimy, ludzie są zniechęceni zeby tam pracować bo oprócz #!$%@? ciężkiego jak nic innego jeszcze mało płacą i pracujesz 90h tygodniowo.

System wygrał xD Tam powinna być godna płaca od dawna, a skoro nadal wyzyskuje się ludzi to znaczy, ze samo chciejstwo które ty uprawiasz zawiodło.
  • Odpowiedz
@podjad3k: Za wszystkie inne swoje obowiązki związane z pracą opiekuna w dpsie. Chyba że uważasz że opiekunowie nie odpowiadają za życie swoich podopiecznych xD Chyba #!$%@? cały temat polega na tym że za tak odpowiedzialną prace powinni dostawać godziwe wynagrodzenie. Z wami to serio szkoda szczempić xD
  • Odpowiedz