Wpis z mikrobloga

@ketiow: To są cały czas ci sami ludzie, ino co jakieś parę lat przechodzą transformację ideologiczną - w 2015 zdegenerowali w PiSowców, gdzieś w okolicach 2017/2018 zostali incelami/przegrywami, w 2019 to nagle kąfederaci, no a w 2021 transmutacja w szurów.
  • Odpowiedz
@tell_me_more: a ja mam właśnie wrażenie, że jest coraz gorzej. Główna jest dosłownie zalewana znaleziskami prawicowo-szurskimi, w zależności od tego, jaki temat jest obecne na fali. Wcześniej były to zamieszki związane z BLM, potem nadeszła pandemia, więc jest stały napływ znalezisk o koronawirusie, co jakiś czas ktoś wstawi znalezisko o LGBT albo o kobietach, a ostatnio zauważyłem zintensyfikowane #!$%@? w osoby transpłciowe. Bez niektórych tagów na czarno nie da się
  • Odpowiedz
@cutecatboy: tylko duda i pis, dobra zmiana nieironicznie, imigranci i ue chce nas zniszczyć, globalne ocieplenie to ściema, nie straszcie pisem, #!$%@? czarnych i gejów of course do tego pół wykopu jarało się całą tą szopką z żołnierzami wyklętymi i powstaniem warszawskim.

Generalnie teraz jest dużo lepiej, nic tak nie ośmiesza bogoojczyźnianego pseudopatriotyzmu jak pozwolenie im rządzić przez kilka lat.
  • Odpowiedz
tylko duda i pis, dobra zmiana nieironicznie, imigranci i ue chce nas zniszczyć, globalne ocieplenie to ściema, nie straszcie pisem, #!$%@? czarnych i gejów of course do tego pół wykopu jarało się całą tą szopką z żołnierzami wyklętymi i powstaniem warszawskim.

Generalnie teraz jest dużo lepiej, nic tak nie ośmiesza bogoojczyźnianego pseudopatriotyzmu jak pozwolenie im rządzić przez kilka lat.


@tell_me_more: Znaleziska o zwycięstwie Dudy czy Pisu miały po 6-7k wykopów,
  • Odpowiedz