Wpis z mikrobloga

Trzymacie jeszcze alty czy czas swapować wszystko na #btc i #eth ? Mam jeszcze osiem różnych altów zakupionych na górce (początek 05.2021) według wykopowej szkoły inwestora. Btc i eth kupuję regularnie co dwa tygodnie za stałą kwotę.
#kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
@eurolulu: Ja bym na twoim miejscu skupował ciągle btc i eth (w proporcji gdzieś 7/3 na korzyść btc), a te alty jeżeli kupowałeś za nieznaczną kwotę to bym po prostu przetrzymał bo ani nie zbiedniejesz a jak odbiją w następnej hossie to zarobisz. Jeżeli jednak ta kwota jest znacząca i spadek tych altów np. do 99% byłby dla ciebie bolesny to ja bym przeswapował to wszystko na btc i żył spokojnie
  • Odpowiedz
@eurolulu: Teraz altów już nie ma sensu wyprzedawać, jeśli i tak już spadły tak nisko.

Jeśli projekt jest z potencjałem to i tak się odbiję. Wtedy warto na górce wymienić to na stable coiny i czekać na korekty / spadki. No a holdowanie BTC / ETH, to zawsze dobra decyzja.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawqoo: Nie są to jakieś wielkie kwoty. Są to konkretnie: ADA, DOT, IOTA, AAVE, LINK, XML, UNI i VET. Ciekawe czy w ogóle wszystkie przetrwają do następnej hossy…
  • Odpowiedz
@eurolulu: no to już zależy od Ciebie i tego jaką masz psychikę. Musisz jednak liczyć się z tym, że te alty, które obecnie są pewnie średnio 60% od ath w jakimś momencie bessy będą powyżej 90% na stracie. Możesz też zamienić te alty na btc i w razie gdy np. ada spadnie powyżej 90% od ath po prostu zrobić kolejną zamiankę tym razem małą część btc wrzucić w adę. W ten
  • Odpowiedz