Wpis z mikrobloga

Mieszkając samemu miałem małą zmywarkę i bez problemu ją w 2-3 dni zapełniałem, a myłem w niej praktycznie wszystko, łącznie z rzeczami których się w teorii nie powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tibor: widzę jak to pięknie się wywraca za każdym razem bije całe szkło i uszkadza płytki na podłodze.. raz że brzydkie dwa, kompletnie niestabilne chyba że przewiercone na wylot do blatu.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: @Kadet:
1) Kupuje się rzeczy tylko nadające się do zmywarki
2) Warto i tak mieć duży zlew niezależnie od zmywarki - duży jednokomorowy w zupełności wystarczy, na jakieś specyficzne raz do roku używane rzeczy czy dla innych dziwnych rzeczy
3) Nawet noże wysokiej jakości można myć w zmwyarce - nikt nie każe używać wtedy proszków szorujących, tylko np odpowiednich żeli do zmywarki. A w praktyce jest baaardoz mało rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a nie domywają się jak dwa dni leżą talerze?

@mapache: Jedynie patelnie czy garnek lub rzeczy z piekarnika trzeba odpalać najlepiej w ten sam dzień lub max następny.
Kubek, szklanka, talerz, miski czy sztućce mogą i tydzień leżeć w zmywarce a się domyją.
Zmywarka działa z wysoką temperaturę i częściowo wyparza te naczynia dlatego też nie wszystko nadaje się do zmywarki.
Nie byłbyś wstanie myć w takiej temperaturze ręcznie stąd nie
  • Odpowiedz
zrezygnować z diamentowej zastawy by mieć wygodę, brak marnowania czasu itd. I tyle.


@Loloman: Można kupować z drewna albo z plastiku. Albo w ogóle z papieru, wtedy nawet myć nie trzeba, tylko jeb do śmieci i z głowy. XD
Jakby się wszyscy kierowali tym, że jest wygodniej, to każdy miałby takie same, tanie, PRLowskie wnętrza.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: Porównanie głupie i tyle :)
Do zmywarki - masz wybór 99,9% rzeczy w tym pięknych i dowolnych jakich chcesz, uzyskasz każdy efekt itd.
A ty porównujesz to do PRLu - śmieszny jesteś i szukasz argumentów z dupy :)
  • Odpowiedz
masz wybór 99,9% rzeczy w tym pięknych i dowolnych jakich chcesz, uzyskasz każdy efekt itd.


@Loloman: No nie, nie masz. Nie wrzucach ostrych noży wysokiej jakości, drogiej zastawy z malowaniami. #!$%@? milion dobrych rzeczy nie nadaje się do zmywary, więc weź te swoje procenty wyssane z dupy i zejdź z tego tematu. XD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Bo jak to ktoś powiedział kiedyś "wykopki to niższy grunt społeczny" ¯\_(ツ)_/¯A ten argument koleżki, że "mój wpis ma ponad 100 plusów" to nawet nie wiem jak to skomentować, ale najłatwiej chyba tak: większość ludzi to głupcy, więc idiotyczne komentarze często mają dużo plusów (co perfekcyjnie widać na wykopie)

@Jcdx: Miejsce na przechowywanie naczyń jest takie jakie sobie ustali ten kto w nim mieszka.
  • Odpowiedz
@hekktik: no o to mi chodzi dzbanie, zmywarka to sprzęt ciężki, jak pralka, dlatego alternatywa w postaci zlewozmywaka nie jest "jakimiś latami 90tymi" tylko ma swoje plusy. zlewozmywak nie jest przesadnie awaryjny i łatwo go naprawić. Masz podejście do tematu jakby całe życie mama za Ciebie zmywała. xd
  • Odpowiedz