Wpis z mikrobloga

#!$%@? bez maski ode mnie. Podchodzisz do ludzi bez maski na metr !? Jesteś #!$%@? człowiekiem. Czy to jest stacja "Jestem Pedałem"? Na youtubie? Z tym ryjem będziesz na youtubie #!$%@?. No to powodzenia. Ty, co ja z twoją mordą za chwilę zrobię to będzie ciekawsze #!$%@?. Wyszedłem #!$%@? z covidu, widzę że zaczepiasz ludzi #!$%@? co chwila. Biegasz za nimi jak #!$%@? i próbujesz uzyskać jakąś reakcję. Sądzę, że jesteś najgorszą mendą i społeczeństwo #!$%@? cierpi przez takich #!$%@? zjebów jak ty. To już są groźby? Aha, i co myślisz że masz jakieś plecy w tym mieście, że #!$%@? coś możesz tu zrobić? #!$%@? pisane przez pis , na których ty pewnie #!$%@? jak na ciebie patrzę lamusie głosujesz i niestety no jest jak jest, więc myśl za siebie #!$%@?, a nie jakie jest prawo. Jest #!$%@? środek pandemii, mamy #!$%@? na świecie eee na 38 milionów ludzi największą ilość zgonów #!$%@?, 3 miejsce na 100 tysięcy mieszkańców, a ty sobie #!$%@? #!$%@? z mikrofonem, na który każdy chucha i przystawiasz mi go do twarzy jeszcze. Już nie chce z tobą rozmawiać #!$%@?. #!$%@?.
#koronawirus #pasta