Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór #uk #londyn

Obwieszczam #wykopiwolondyn

Data: 29.01.2022
Miejscówka: The Four Thieves, 51 Lavender Gardens, London SW11 1DJ (Clapham Junction to najbliższa stacja)
Godzina: 16:00, zamknięcie o 2:00am
Stronka: https://www.fourthieves.pub
Zakres cenowy: ££
Opinia google: 3.8 na 764 ocen
Rezerwacja: brak

Po raz pierwszy odkąd organizuje wykopiwo (c. 2017) nie udało mi się zarezerować stolika (ten pub jest oblegany, zwłaszcza w soboty), ale zapewniono mnie, że ''walk-ins are welcome and there's plenty of space''.
Więc załóżcie wygodne buty ;)
Kilku wykopków sugerowało ten pub ze względu na arcade games, no i nigdy jeszcze nie drinkowaliśmy na płd-zachodzie.
Wczesna godzina - zbiórka o 16, bo 2-3 osoby jadą spoza Londynu i chcę, żeby mogły posiedzieć jak najdłużej.
Proszę, żeby ktoś się stawił równo o tej godzinie, żeby mnie nikt nie zaczepiał jak będę sama siedzieć i czekać na wszystkich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@chemik_kieszyk @poetanawygnaniu @andrzejpralka @Khalimowski @kavel @Ag90 @kendziu666 @Lkaszz @mccrash @MpowerUK @sorek @Slawkus_86 @Senior_Mordino @Gollumus_Maximmus @Davidvia0 @tptak @shelby0153 @Kureks @today @motoinzyniere @Pojedynczy @Budo @kontra

Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Zapraszam serdecznie wszystkich!
  • 26
@Euthymol: Hej, dzieki za zawolanie, na ta chwile nie wiem czy dam rade, musze ogarnac dojazd, czas i fundusze (akurat przed wyplata a poprzednia byla przed swietami...) ale zobacze co da sie zrobic. Anyway... jak nie tym razem to moze nastepnym :)