Wpis z mikrobloga

@xblackwidowx: mnie bardziej bawią te komentarze mówiące, że kościół uniósł się honorem i nie będzie zaprzeczał swojemu stanowisku. Najbardziej bawi jednak to, że uniósł się honorem kosztem tych potrzebującym jednocześnie samemu nic nie tracąc. xD
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: Kiedyś połówka mnie trochę wkręciła w wolontariat na rzecz bezdomnych, udzielałem się po różnych karitasah, przybytkach zajmujących się pomocą, noclegowniach, po zobaczeniu jak to wygląda od środka i o co chodzi naprawdę wole zwyczajnie podejść do bezdomniaka i dać mu dychę do ręki na wino/bułkę
  • Odpowiedz
@meres: Ja wiem ze temu biskupowi na pewno na „zbawieniu” bo chodzi nażarty w czystych ubraniach ale tu chodziło o ludzi potrzebujących, biednych którzy mają gdzieś te bajki chcą żyć godnie tu na ziemi
  • Odpowiedz
  • 1
@krolowamonika To ma chodzić głodny i w dziurawych spodniach bo jak nie to go sw. Piotr nie wpuści przez furtkę do Nieba? :-D Jak mają gdzieś te bajki to niech idą do pralni, noclegowni, jadłodajni, która też ma je gdzieś. Oh wait, nie ma takich...
  • Odpowiedz
@meres: W moim mieście spokojnie w noclegowni (UWAGA NIEZWIĄZANEJ Z KOŚCIOŁEM) można wyprać ubrania. Może i pralni osobnej nie ma, Ty oczywiście zasugerowałeś od razu że nie ma noclegowni i jadłodajni xD typowy katolik żyjący w swojej bańce, tylko wy szerzycie dobro, świat bez was by sobie nie poradził :DD
  • Odpowiedz
  • 1
@krolowamonika To o czym piszesz wogole nie ma się za wiele do poruszanego tematu.
Czemu ta firma nie mogła ustąpić i zgodzić się na pokropienie? Przecież to tylko "czary i zabobon", nic by na tym nie stracili. Czyżby zależało im tylko na reklamie?
  • Odpowiedz