Wpis z mikrobloga

Szury jako ofiarę szczepienia wykorzystali zdjęcie zmarłego 15 lat temu siatkarza

https://www.wykop.pl/link/6468001/szury-jako-ofiare-szczepienia-wykorzystali-zdjecie-zmarlego-15-lat-temu/

Ofiarom politycznych zagrywek środowisk antyszczepionkowych padł Arkadiusz Gołaś- siatkarz, którzy zmarł 15 lat temu w wyniku wypadku samochodowego.

Na samych spędach antyszczepionkowców wmawia się, że osoby na banerach zmarły z powodu "eliksiru". Szczepionce przypisywana jest każda publiczna śmierć- od raka, po zawał serca, po starość. Obok Gołasia, znajdują się takie persony jak Krzysztof Krawczyk czy Andrzej Urny.

Tak oto wygląda żerowanie na ludzkiej śmierci przez ludzi, którzy wykorzystują ją dla podbudowywania swojej fałszywej narracji.

#neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1642797174X4MMXJ8X2i5zTYTOljWYv4.jpg
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oldschool_jungler:


nie każdy kto nie szczepi się na covid jest antyszczepionkowcem .

Jeśli nie ma przeciwwskazań to każdy

@CamusVevo: logika wykupka: nie chcesz brać udziału w eksperymencie medycznym? Antyszczep i szur! Aaa i jeszcze foliarz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: no właśnie o tym mówię, typowy antyszczep z urojonym eksperymentem medycznym

@CamusVevo: to ty masz urojenia że to nie jest eksperyment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: a dlaczego miałby to być eksperyment? bo ty tak sobie wymyślileś? nie spełnia ustawowych przesłanek eksperymentu więc nim nie jest

@CamusVevo: XDDDD wiadomo że nie spełnia, gdyby oficjalnie spelniał to 3/4 by się nie naszprycowało, chociaż ty pewnie i tak byś poleciał XD. A dlaczego to nie jest eksperyment? Bo ci prezes pfizera tak powiedział? :D
@vin42:

wiadomo że nie spełnia, gdyby oficjalnie spelniał to 3/4 by się nie naszprycowało, chociaż ty pewnie i tak byś poleciał

Czyli sam przyznajesz że nie spełnia definicji eksperymentu ale z jakiegoś powodu nadal nim jest?

dlaczego to nie jest eksperyment? Bo ci prezes pfizera tak powiedział? :D

Nie bo pfizer mi tak powiedział tylko dlatego że jak sam przyznajesz nie spełnia definicji eksperymentu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42:


wiadomo że nie spełnia, gdyby oficjalnie spelniał to 3/4 by się nie naszprycowało, chociaż ty pewnie i tak byś poleciał

Czyli sam przyznajesz że nie spełnia definicji eksperymentu ale z jakiegoś powodu nadal nim jest?


dlaczego to nie jest eksperyment? Bo ci prezes pfizera tak powiedział? :D

Nie bo pfizer mi tak powiedział tylko dlatego że jak sam przyznajesz nie spełnia definicji eksperymentu

@CamusVevo: XDDDDDD :D
@vin42: dobra dobra nie jestes szurem tylko powtarzasz wszystkie szurskie talking pointy (urojony eksperyment, szczepionka nie bedaca szczepionka), jak juz jestes antyszczepem to chociaz nie udawaj ze nim nie jestes, badz chociaz przed soba szczery
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CamusVevo:

powtarzasz wszystkie szurskie talking pointy


No rozumiem że prawda cię boli i głupio się teraz przyznać że głupio wyszło. Rozumiem.

jak juz jestes antyszczepem


Nie nie jestem antyszczepem, jestem zaszczepiony na wszystko co możliwe, nie wiem skąd sobie tworzysz takie projekcje we łbie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: prawda boli xd dalej nie jesteś w stanie powiedzieć dlaczego miałby to być eksperyment (ja ci za to odpowiedziałem dlaczego nie - bo nie spełnia definicji)

@CamusVevo: gdzie tak napisali że nie jest? Na gov.pl? XDDD
@vin42: #!$%@? typie nikt nie musi pisać że nie jest, nie jest bo nie spełnia definicji; jak widzisz czerwone jabłko to potrzebujesz żeby ci ktoś powiedział że nie jest niebieskie czy sam potrafisz to wywnioskować? 5 raz piszę to samo, nie jest to eksperyment bo nie spełnia definicji eksperymentu (co sam przyznałas), ty nie potrafisz napisać nawet raz dlaczego miałyby to być eksperyment
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CamusVevo:

#!$%@? typie nikt nie musi pisać że nie jest, nie jest bo nie spełnia definicji

Nie podniecaj się tak mocno. To czy spełnia czy nie to sprawa dalece dyskusyjna. Ta pseudo szczepionka jest w fazie badań a ty się podniecasz że coś nie spełnia definicji XD

jak widzisz czerwone jabłko to potrzebujesz żeby ci ktoś powiedział że nie jest niebieskie czy sam potrafisz to wywnioskować?


Co to za porównanie z
@vin42: dobra typie widzę że jesteś po prostu upośledzony stąd twoje antyszczepiarstwo


zmuszaj do tego innych i nie obrażaj tych którzy nie chcą brać udziału q tym wątpliwym show.

Będę obrażał i będę zawsze popierał zmuszanie bo jesteście po prostu za głupi na decydowanie o sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CamusVevo:

Będę obrażał i będę zawsze popierał zmuszanie bo jesteście po prostu za głupi

Nie my jesteśmy za głupi tylko ty masz naziolskie zapędy, a to duża róznica Niedzielski.
@CamusVevo: niewolnicy z Afryki w Ameryce jeśli pan był dobry i dobrze ich traktował tez myśleli że są wolni bo mieli co żreć i gdzie spać i mieli większy teren do poruszania się, w porównaniu do tych co mieli złego pana.
Definicja pandemii została zmieniona ciekawe czy znasz poprzednia, a szczepionki aktualne nie działają transmituje się po nich dalej i do tego choruje się dalej, więc jeden #!$%@? dla 80 procent