Wpis z mikrobloga

aktualizuję samsunga s10e

tylko że on jest jak był w 2018 i miał oryginalną wersję softu

i teraz najpierw mi zaktualizował do androida 9 z 2019, jak się zaktualizował to znowu wyskoczyło że jest aktualizacja i zaktualizował do 2020, zaktualizował to wyskoczyła kolejna aktualizacja UI 2 z 2020, spodziewam się że jak zaktualizuje to wyskoczy aktualizacja do 2021 xD

czy można jakoś od razu wbić najnowszy?

#telefony #pytanie #samsung #pytaniedoeksperta #android
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheArt: czy aktualizacja zwalnia telefon, czy nie? Mi wxiąż wisi ta z 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pierwszej aktualizacji zmienili styl zegara na wyświetlaczu (okrojenie opcji). W pupie mam te aktualizacje od tamtej pory
  • Odpowiedz
  • 0
@TheArt ja to bym się bał to robić ( ͡º ͜ʖ͡º). Może teraz zmienili trochę politykę ale pamiętam jak miałem Galaxy S4, którego nie dało się już użytkować po 2 latach, "ubili" go właśnie aktualizacjami. Po jednej smsy dochodziły jak chciały, zaczęły się problemy z połączeniami, ciągle się zacinał, nawet przy głupiej próbie odblokowania. To spowodowało że się pożegnałem z tą marką. I wcale tego nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozzen: zaktualizowałem, obecnie to chyba najlepsze telefony na rynku a UI od Samsunga miażdży iOSa i inne systemy. Jeśli masz Samsunga to nie ma się czego bać i aktualizuj.
  • Odpowiedz
@TheArt: OneUI 4 z Androidem 12 będzie, bo Samsung wydłużył wsparcie wybranym seriom i modelom do trzech dużych akrualizacji. W przypadku flagowców serii S łapią się S10 w górę. Gdyby nie to telefon zostałby z Androidem 11.
  • Odpowiedz
  • 0
@TheArt nie mam Samsunga. To czy najlepsze to można się kłócić. ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale cieszę się że dział dobrze, oby jak najdłużej
  • Odpowiedz