Wpis z mikrobloga

Hej, jak to jest z tym zamawianiem z darkneta? Czy jeżeli ktoś zupełnie nie umie w takie rzeczy i jedyne z czego korzystał w życiu to Google incognito ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma szansę to ogarnąć na tyle żeby zrobić zamówienie? Są jakieś dobre poradniki gdzie wszystko jest wytłumaczone krok po kroku? Nie mam tez bitcoinow, a chyba nimi się tam płaci (o tym akurat dużo jest rzeczy w internecie, to akurat myśle ze dam radę, ale nie wiem czy tak żeby było anonimowo…). Może lepszy jest ten wickr? Czy mniej bezpieczny? Jak zacząć (,) #narkotykizawszespoko
  • 20
@ostatniaczasteczkaserotoniny dasz radę wszystko jest w necie. Wickr jak to wickr, jak wiesz że ktoś jest wielokrotnie sprawdzony to możesz próbować. Aczkolwiek to bardziej ryzykowne. No i licz się z tym że kasę i tak możesz zawsze #!$%@? niezależnie od metody i prawdopodobnie #!$%@? prędzej czy później.
@oppserwatorr: Nie zgodzę się z Tobą do końca. To ułatwianie/umożliwianie z artykułu który przytoczyłem, ma dość szeroką interpretacje, znaleźliby się tacy prokuratorzy, którzy mogliby podciągnąć ten przypadek. Jest taki przesiąknięty prawniczym żargonem artykuł Piaseczyńskiej "Przestępstwo udzielenia środków odurzających lub substancji psychotropowych", w którym sporo o tym napisano. Możnaby jeszcze poszukać jakiś orzeczeń sądowych. Nie zaryzykowałbym teraz dzielenia się taką wiedzą.

Prawo narkotykowe jest dziwne. Wiesz pewnie jakie były przeprawy z zagadnieniem,
@Czaskowsky: Sugerujesz, że napisanie na wykopie informacji o tym, jak używać tora, zostanie podciągnięte pod cokolwiek? W czasach, gdzie w clearnecie jest mnóstwo sklepów sprzedających środki nie nadające się do spożycia i tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich :)? Odważna teza :)