Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości postanowiłem wrzucić Pixel Experience 12 na #mia1 i jestem w szoku że niektóre telefony tracą wsparcie producenta po roku/dwóch a tu komuś udało się przeportować androida o trzy wersje wyższego niż ostatni oryginalny.

Dużo się romem nie bawiłem, ale wydaje mi się, że interfejs nie jest aż tak płynny jak na 11. Nie wiem jak z stabilnością, ale wydaje się że wszystko działa (testowałem wifi, słuchawki po bt, Netflix działa, nadmiernie nie drenowal baterii). Dodatkowo, google myśli że to prawdziwy Pixel i ma dostęp do nielimitowanych zdjęć google

Wołam mirka @jaynovak87 bo był ciekawy czy warto ;)
ambitnynick - Tak z ciekawości postanowiłem wrzucić Pixel Experience 12 na #mia1 i je...

źródło: comment_16427563502ht8PUNqy2wEx0A9IEurJB.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@ambitnynick a wiem wiem, bo sam już używam od jakiegoś czasu ( ͡º ͜ʖ͡º) póki co praktycznie wszystko działa, telefon działa nawet płynniej niż na PE10

z minusów to brak podświetlania dolnych przycisków, czasami lewy przycisk z tych dolnych nie działa, ale bardzo rzadko (pomaga wtedy restart telefonu lub odczekać jakiś czas), no i miejsca gdzie kiedyś klikało się 1x (włączanie/wyłączanie wifi) teraz trzeba poklikać 2x
  • Odpowiedz