Wpis z mikrobloga

Panowie, ustalmy fakty [napina się i groźnie spogląda na pozostałych interlokutorów] teraz na twitterze pojawiają się jakieś posty, że Borek to, Borek tamto, że dzwonił 17 razy. Ja nie mam zamiaru odpowiadać na bezsensowne insynuacje, ale po pierwsze [patrzy prosto w kamerę i pokazuje pierwszy palec] to nie dzwoniłem wcale 17 razy, po drugie [marszczy brwi, lekko unosi głos i pokazuje drugi palec do kamery] zastanów się jeden z drugim co ty wypisujesz, że ja wymyślam jakieś rzeczy, że raz Czannawaru, raz Nawałka? Że zaraz sobie Zidana wymyślę? To niby śmieszne było? Po trzecie [lekko się rozluźnia, mina dalej groźna, pokazuje trzeci palec] to ja znam tych chłopaków, rozmawiałem z Robertem, oni szanują Nawałke, oni znają się nie od dziś, oni pamiętają ten wspólny sukces na euro 16 [opuszcza rękę, wypuszcza powietrze, cały czas patrzy w kamerę] Powiem tak, żeby dotarło, ja, jako prosty chłopak z Dębicy uważam, że na ten moment trener Nawałka jest najlepszym wyborem jeśli poważnie myślimy o występach w katarze, dlatego z tego miejsca apeluję do Prezesa Kuleszy, który jest rozsądnym człowiekiem - dokonajmy dobrego wyboru. Tyle ode mnie.
#kanalbekowy #kanalsportowy #reprezentacja #mecz
G.....d - Panowie, ustalmy fakty [napina się i groźnie spogląda na pozostałych interl...

źródło: comment_1642678398iQuXVmiPNkN4MedNbCJkj4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz