Wpis z mikrobloga

@Bover: O, to teraz będąc zaszczepionym też się jest szurem jeśli nie popiera się zamordyzmu covidowego xD

@Fanatyk_Wedkarstwa: przecież takich odklejeńców w społeczeństwie jest marny odsetek, a ty to przedstawiasz jakby wszyscy niezaszczepieni na covida przedstawiali takie poglądy. Proponuję zejść na ziemię i wyłączyć wykop
  • Odpowiedz
Przeszkadza mi fakt, że #!$%@?ą głupoty, wklejają fejki, uważają się za mądrych i oświeconych a w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie.

@Fanatyk_Wedkarstwa: ale z drugą stroną sporu jest identycznie. Też uważają się za oświeconych, i nie widzą nic dziwnego z tym, że ministrowie zdrowia, politycy, profesorzy zmieniają co miesiąc zdanie. Z pandemii uczynili jakąś religię i mają obsesję na jej temat, niektórzy wręcz czują dumę nosząc maseczki i czerpią przyjemność z utrudniania
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie aż tak pragną zamordyzmu?


@fnchuni: dlaczego zamordyzm? Dla mnie jako osoby zaszczepionej to żaden zamordyzm XD

A to fajny ficzer jest, bo tworzy naturalny podział ludzi normalnych od debili. Dla mnie gituwa
  • Odpowiedz
@fnchuni najlepsi są wykopowi eksperci którzy ostatni raz za granicą byli na wycieczce na Słowację na jeden dzień w podstawówce, ale wiedzą wszystko najlepiej xdd
  • Odpowiedz
przecież takich odklejeńców w społeczeństwie jest marny odsetek, a ty to przedstawiasz jakby wszyscy niezaszczepieni na covida przedstawiali takie poglądy. Proponuję zejść na ziemię i wyłączyć wykop


@2-aminopirydyna: Może ty zejdź na ziemię, gdzie niby napisałem, że wszyscy niezaszczepieni to szury?
  • Odpowiedz
Też uważają się za oświeconych, i nie widzą nic dziwnego z tym, że ministrowie zdrowia, politycy, profesorzy zmieniają co miesiąc zdanie. Z pandemii uczynili jakąś religię i mają obsesję na jej temat, niektórzy wręcz czują dumę nosząc maseczki i czerpią przyjemność z utrudniania sobie i innym życia.


@bastianbastiante: Ale czy ja powiedziałem, że nie? Skrajne #!$%@? są jak zawsze - po obu stronach barykady. Mamy masę #!$%@?ętych szurów z wykopu i
  • Odpowiedz
@fnchuni: Ja jestem generalnie za obowiązkiem szczepień i ewentualnych konsekwencji w przypadku odmówienia szczepień.
Ale do #!$%@? nędzy, nie w przypadku covida! Tutaj powinny się szczepić jedynie osoby z innymi dolegliwościami i ogólnie Ci, co są w grupie ryzyka ciężkiego przejścia. A nie masa zdrowych osób, którzy w większości przypadków nawet nie wiedzą, że to mieli albo pozdychali tydzień w domu jak przy grypie.
  • Odpowiedz
po prostu ludzie gardzą antyszczepami


@Bover: Jednocześnie czerpiąc wiedzę z billboardów z Maćkiem Musiałem, Dzień dobry TVN i nagłówków Faktu o "trupach na ulicy". Im ktoś jest większym idiotą tym bardziej czuje się dowartościowany dostaniem się do prestiżowego klubu zaszczepionych. Oni serio czują wyższość w swojej tępej bezrefleksyjnej decyzji nad innymi i w tym tkwi całe piękno covidowych szurów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fnchuni: Wiesz dlaczego? dlatego że chętnie takie wpisy czytasz i algorytym podpowiada Ci więcej takich wpisów. Zamykasz się w bańce i nie widzisz już wpisów od tej drugiej strony. Jesteś bardziej aktywny i więcej czasu spędzasz właśnie na czytaniu takich rzeczy.

  • Odpowiedz