Wpis z mikrobloga

@Durajsky: Niestety KCD ma parę momentów w których można sobie pozwolić na odbicie w świat pobocznych aktywności. Chociaż same questy ma tak zaprojektowane, że jak coś skopiesz, to wątek mimo wszystko leci dalej. Jeżeli faktycznie gra "nieodfajkowuje" tego listu i buguje przez to, jedyne pewnie co możesz zrobić to odpalać zapisy i próbować wydobyć z trupa list aż zaliczy. Ewentualnie spróbuj pojechać z listem do Radzika i może wątek poleci dalej/będą
@Obywatel_Kondominium: Dziękuję za podsunięcie pomysłu z wczytaniem gry przed odkopaniem grobu. Teraz faktycznie zaktualizowała się misja, był potem filmik z Radzikiem, więc wszystko spoko. Czy możesz powiedzieć, przy których misjach lepiej nie robić sobie Tour de Czechy? Kiedy robić DLC żeby znowu nie rozdupcyć gry..?
@Durajsky: Według mnie najlepszym momentem jest moment przed zagadaniem do Boguty. Zrobiłem chyba wszelkie możliwe poboczne zadania i nic mi się w tym czasie nie popsuło w wątku głównym. Ty już jesteś trochę dalej, z tego co patrzę na solucji, to obstawiałbym zadanie "Nie wszystko złoto". Jest to dosyć długi quest ze śledztwem. Pamiętam jak w międzyczasie robienia tego chyba trochę tam latałem po mapce i było ok. Ewentualnie przed pewnym