Wpis z mikrobloga

Mam przyjemność zaprezentować Wam własnoręcznie wykonany pierścionek, który był dla mnie swego rodzaju wyzwaniem. Jest to jeden z projektów, w którym miałam okazje zastosować nowe rozwiązania, do których zawsze mnie ciągnęło… a że była okazja. Owocem pracy stał się ten fantazyjny pierścionek.

Piękny diament o szlifie poduszkowym (Cushion) o fantazyjnej żółtej barwie w towarzystwie brylantów w platynowej oprawie cieszy oko swym blaskiem. Niestety nie pamiętam parametrów kamieni… Złota szyna pierścionka, zarówno jak i bizo, zostały ozdobione ręcznym grawerunkiem.

Niestety tym razem nie mogę podać Wam wyceny, ponieważ oprócz prac dla klientów indywidualnych, mam też… klientów biznesowych ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (czytaj zaprzyjaźnione, „konkurencyjne” pracownie złotnicze). Coraz częściej zdarza się, że kiedy jakieś aspekty techniczne stoją na wyższym poziomie, lub jakiś klient chce prace wykonaną ręcznie to wtedy… pojawiam się ja, cała na biało ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli jesteście ciekawi całego procesu jego powstawania zapraszam Was na mojego YT
https://www.youtube.com/watch?v=kSWPPhOVimw

#bizuteria #jubilerstwo #jubiler #handmade #rzemioslo #krakow #chwalesie #totemybizuteria
totemy_bizuteria - Mam przyjemność zaprezentować Wam własnoręcznie wykonany pierścion...

źródło: comment_16426124373oWSoYo9VfcYho5Rsjrc0L.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@totemy_bizuteria: a tak orientacyjnie w jakich granicach kosztuje taka biżuteria robiona przez Ciebie? Mam na myśli czy to rząd wielkości np. 1000-2000 czy 30000-40000? Przyznam, że wygląda to bardzo wyjątkowo.
  • Odpowiedz
@kywmn: Wszystko zależy od materiałów, bo to one mają decydujący wpływ na kwotę ostateczną. Wykonuję w przeróżnych kwotach. Powiedzmy, że te najtańsze oscylowały w okolicach 2k. Biżuteria z podobnymi kamieniami jak na zdj, i z takim stopniem trudności to już raczej przedział w okolicy 20k - 25k.
  • Odpowiedz
@smarterMe: Odpowiedzi, może być tyle i ile ludzi jej udzielającej. Jedni być może chcą w ten sposób przechować wartość (choć jeśli to jest głównym powodem, to bardziej bym sugerowała złote monety bulionowe), inni mogą chcieć sprawić prezent osobie bliskiej i w ten sposób okazać swoje uczucia. Jeszcze inni po prostu lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, ktoś może marzył o jakimś przedmiocie i w końcu ziszcza swoje marzenia, ktoś może podnieść
  • Odpowiedz