Wpis z mikrobloga

Mirki co się strzelają na kulki. Dobra komora do M16/M4 w rozsądnych pieniądzach to? Albo dajcie jakiś temat na fmasku, bo nic tam nie idzie znaleźć po tych rewolucjach.

#piciochkita #asg #airsoftgun
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johann89: Gumka może źle się ułożyła/jest poszarpana/teflonfix źle zrobiony.

Tak czy siak rozbierz komorę na czynniki pierwsze, wymyj ją z syfu i obadaj czy nie masz gdzieś nadlewek. Jak są w kanalikach okrągłym pilnikiem wyrównaj je. Obadaj też gumkę czy czasem nie jest uszkodzona lub ma nadlewkę. Jak wszystko jest ok to po prostu złóż wszystko na spokojnie i sprawdź czy problem się nie rozwiązał. Jak nie to będziemy myśleć
  • Odpowiedz
@kulisz: Czy dysza, albo samo ułożenie GB może powodować zacinki? Wymieniałem szkielet ze stokowego, który strzelił na jakiś wzmacniany Ultimate, chodzi elegancko, ale zacinki są delikatnie mówiąc w---------e. :)
  • Odpowiedz
@johann89: Odwróć repliką postrzelaj parę razy i spójrz czy dysza zawsze wchodzi do komory ;)

Miałem ostatnio replikę gdzie gościowi strzelił pejotowski szkielet i wymienił go na pancerny KWA który jest nieco grubszy. Efekt był taki, że około 1mm zadarty był przód gb do góry i dysza nie zawsze wchodziła do komory tylko blokowała się w tylnym położeniu. Wystarczyło na tył dać odpowiednią podkładkę aby GB się zaparł w dobrej
  • Odpowiedz
@kulisz: To już jutro na spokojnie zrobię. Ogólnie to mam jeszcze problem ze spustem, gdyż ,,łapie'' tylko w pewnym zakresie i tylko wtedy można oddać strzał. Jeżeli ściągnę cyngiel za mocno, słychać będzie tylko przeskok.
  • Odpowiedz
@johann89: Przerywacz źle działający na nowym szkielecie, albo wytarty już łącznik styków kostki. Może być i wspólna wina jednego i drugiego.

Można spróbować naprawić dając podkładkę pod przerywacz żeby się trochę podniósł ale nie zawsze to działa
  • Odpowiedz