Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
5h odbijałem okopy w #foxhole i czuje sie zajebiscie.

To co collies przejęli w dwa dni to my z nawiązką odebraliśmy dzisiaj xD a skurczysyny atakowali jak ameryka i europa spała. Piekny blitzkrieg poszedl klasyczny, acrinthia bedzie dzisiaj nasza ale ja juz nie moge ide spac

#gry
ButtHurtAlert - 5h odbijałem okopy w #foxhole i czuje sie zajebiscie.

To co collies ...

źródło: comment_1642550039gC8las6HFjeZg2MxFRuBjf.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szymon_z_Kruxa: bo to gierka osadzona tak w ramach międzywojnia. Samemu lipa grac, ja jak dołączyłem do regimentu zagranicznego to się uzaleznilem i albo zbieram surowce by wesprzeć logistykę, albo robie za mieso armatnie na linii frontu :p.
  • Odpowiedz
@Majsteros: Ja jestem w 27th, jednym z wiekszych i wpadłem na niego przez przypadek bo broniłem z nimi jednego mostu przez kilka godzin na początku wojny i tak zostałem xD Ogółem mieszanina narodowosciowa, jezyk angielski wymagany, ale defacto nie trzeba tam za czesto siedziec na discordzie, nie ma jakiegos przymusu ze masz robić a czy b, wymagane jest jedynie przejscie szkolenia podstawowego. discord . gg/27th
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: i tam wystarczy ze napiszesz ze chcesz zostac drafted albo enlisted i po krotkim czasie ci zrobia szkolenie bedziesz mial dostep do podstawowych kanałow. Polecam jak najszybciej zrobić logistyke albo combat warfare to bedziesz mial dostep do jakis fajniejszych operacji ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theexitest: ja akurat neta nie mam od 2 dni to nie wiem co tam sie dzieje za bardzi, ale na foxholestats nie wygląda tragicznie, acrirhia nadal nasza :p mój regi raczej na poludniu działa
  • Odpowiedz