Wpis z mikrobloga

@Ademu
@sorasill
Szaman ma jeszcze rezerwy, krzyzowiec tez, barb cial wszystko blyskawicznie, ale boss mial mnie na hita, tzn. jeden hit zeby odpalic pasywke najemnika, drugi, zeby odpalic moja pasywke, trzeci bylby smiertelny... Ale nie lubie pushowac GRow, wole speedrunowac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorasill: Póki co, wbiłem 75. I dopiero dziś trafiłem (w sumie to w kostce zrobiłem) te 2 ceremonialne noże. Po 550 paragonach brakuje jeszcze tego odłamka pod pety... W międzyczasie wpadły primal naramy arachyra ( ͡ ͜ʖ ͡).
@SiemaNagor:

Witam

Z chwilą stworzenia postaci HC, to ta postać już jest martwa,
tyle ze "ded" jest odłożony w czasie i może nastąpić w ciągu kilku godzin, niestety i tak się zdarza czy kilku tygodni.

Grając systematycznie jakąś postacią, to niezłym wyczynem jest
gdy przetrwa ona kilka miesięcy o latach nie mówię, bo na to są
szansę praktycznie zerowe i nawet jeżeli będziemy grali wyjątkowo zachowawczo, to błędów gry nie unikniemy
@KittySlayer: diablo 3 jest na tyle banalną grą, że gram głównie HC, odbudowanie postaci to kwestia jednego solidnego dnia, jako, że materiały, paragon i itemy w skrzyni przechodzą dalej.

I nie kończę gry w tym sezonie dlatego, że mi postać padła, bo to trzecia, która mi pada - był to dodatkowy bodziec, bo nie kręci mnie pushowanie szczelin, sprawdziłem co oferuje sezon i cześć.

A śmierć tylko i wyłącznie z mojej