Wpis z mikrobloga

#geodezja

Mireczki, czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia/opinie nt. Odbiorników GPS oferowanych przez firmę Geopryzmat?

Zainteresowałem się sprzętem, który oferują, m.in. Kolida K1 Pro, Gintec G20M i e-Survey E300.

Może ktoś miał okazję pracować na którymś z tych zestawów.
Interesuje mnie również sama współpraca z tą firmą i obsługa klienta już po zakupie sprzętu.
  • 5
Obsługa klienta jest ok, w 2017 roku kupiłem używaną Kolide to pomogli w razie problemow z bateriami itd. Jeżeli za to kupisz cos nie od nich to zapomnij o czym kolwiek, chcialem kiedys kupic baterie do tachimetru ktorymi tylko oni handlowali, a ktory kupilem uzywany od innego serwisu. Milion pytan skad , po co , za co. Bardzo nie mila wlascicielka ogolnie. Ja bym Ci radzil napisac do Art Geo i zapytac
@Pioter_2020: Nie pomogę w kwestii firmy Geopryzmat, ale ja również polecam Art Geo i odbiornik Sirius. Spisuje się świetnie. Kilku moich kolegów również go kupiło i tak samo jak ja, są bardzo zadowoleni. Co do obsługi klienta, to na podkarpaciu zajmuje się tym mój kolega i zawsze chętnie pomaga, tłumaczy itp. Co do firmy Art Geo, to zepsuł mi się w starym kontrolerze dotyk i bez problemu naprawili w rozsądnych pieniądzach.
via Android
  • 0
@ziomekz
Wejdź do nich na stronę, z automatu włączy Ci się chat z konsultantem i po chwili dostaniesz ofertę.

Niby wiąże mnie kluazula poufności, więc wiesz;-)

Imo. po szybkim researchu te zestawy są w relacji cena/jakość chyba całkiem ok...
@Badger-: Nie planujesz rozbudowy do zestawu zintegrowanego? Te chińczyki są wszystkie takie same, jak pooglądasz u różnych producentów to jedyna różnica to kolor obudowy.