Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, sprawa wygląda następująco, jakieś pół roku temu zacząłem odczuwać ból przy wędzidełku penisa głównie po seksie oralnym bo moja różowa mocno się wczuwała w oralne zadowalanie mojego partyzanta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę to zignorowałem, już nie brnąc dalej w szczegóły zacząłem mieć problem z odciąganiem całego napletka, zgłosiłem się do urologa pierwszego powiedział ze nic tu nie widzi i ze wszystko git. Później po którymś razie jak uprawialiśmy sex pogorszyło się, poszedłem do innego urologa i powiedział, ze do operacji. Obrzezanie z usunięciem wędzidełka. Wiem ze będę musiał to wykonać, ale staram się to odwlec na wakacje, bo teraz nie za bardzo mam czas na takie dyskomforty pooperacyjne. Przez ta przypadłość sex oraz sex oralny sprawiają mi mniejsza przyjemność niż wcześniej. I teraz pytania do obrzezanych Mirków
1. Jakim stylem (low and tight, high and tight itd.) najlepiej wykonać obrzezanie? Ma to jakieś znaczenie oprócz estetycznego (np doznaniowe)
2. Czy zmieniły się odczucia podczas seksu oralnego i zwykłego przed (jak wszystko z #penis było ok) i po robrzezaniu? Czy jest mniej przyjemnie?
3. Jakie są największe plusy i minusy po zabiegu?
4. Czy mieliście usunięte także wędzidełko czy nie
5. Co się zmienia a co się nie zmienia z perspektywy czasu po zabiegu

fajnie jakbyście napisali kiedy mieliście wykonany zabieg żebym mógł zobaczyć jak to wyglada z perspektywy czasu
Także pytanie dla #rozowepaski czy preferujecie #penisy przystrzyżone czy nieprzystrzyżone?

#obrzezanie #rozowepaski #niebieskiepaski #penis #anonimowemirkowyznania #seks #stulejka ♯przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e5eb04f7bdff000a928fec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 2
  • Odpowiedz