Wpis z mikrobloga

@polock: kolejny co wyłamuje się z szeregu i nie chce być zakładnikiem ograniczonych umysłowo antyszczepów. sporo zyskuje w moich oczach takim zachowaniem
  • Odpowiedz
@FoxX21: Patrz ziomek jestem po drugiej dawce.. Jestem dla Ciebie antyszczepem bo trzeciej nie zamierzam brać? Może czwarta, piąta? Na grypę się co roku nie szczepię, a na covidka będę?

Ludzie z klapkami na oczach...
  • Odpowiedz
Patrz ziomek jestem po drugiej dawce.. Jestem dla Ciebie antyszczepem bo trzeciej nie zamierzam brać?


@pili: Chyba sam siebie zaszufladkowałeś skoro tak Ciebie moje stwierdzenie zabolało, bo akurat uderzałem i cały czas uderzam do ponad 40% bolaków, co wcale nie stawili się na szczepienie, które w sposób udowodniony naukowa drastycznie zmniejsza ryzyko ciężkiego przebiegu i śmierci spowodowanej przez covid.
  • Odpowiedz
@FoxX21: No i co Ci do tego co oni wolą? Czy jak ktoś się nie zaszczepił na grypę też tak panikujesz?
To jest ich wybór czy chcą się szczepić czy nie.

Zresztą mój "paszport usług" niedługo wygaśnie i nie będę mógł zagranicą już z niczego skorzystać. To jest dla Ciebie normalne? Nie szczepisz się nie możesz praktycznie niczego. To jest dla Ciebie walka o życie drugiego człowieka? Czy walka o
  • Odpowiedz
No i co Ci do tego co oni wolą? Czy jak ktoś się nie zaszczepił na grypę też tak panikujesz?


@pili: na grypę nie umiera po 600-800 osób dziennie, więc się nie kompromituj
  • Odpowiedz
@FoxX21: A ile umiera na samobójstwo? Czemu ziomek nie panikujesz? Czemu nie zmuszają ich do brania antydepresantów?

Weź się nie kompromituj zniewolony człowieku.
  • Odpowiedz
A ile umiera na samobójstwo?


@pili: a czy samobójstwo jest czymś, czym możesz się zarazić poprzez kontakt z innym człowiekiem lub poprzez stanie za nim w kolejce? weź się nie kompromituj więcej i mnie nie wołaj i wypad do innych chorych psychicznie, ruskich czarmanderów na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@FoxX21: Stary, kim Ty jesteś żeby decydować o kimś innym? Ile ludzi umiera na raka, a fajki kupują codziennie. Może też zakażemy palenia papierosów? O i może picia alkoholu też!

Pajac bez szkoły. Idź pomódl się do Covidka by szybko nie odszedł bo świat wróci do normalności, a Ty dalej będziesz mentalnym zerem.
  • Odpowiedz
kolejny co wyłamuje się z szeregu i nie chce być zakładnikiem ograniczonych umysłowo antyszczepów. sporo zyskuje w moich oczach takim zachowaniem


@FoxX21: idź być faszystą gdzie indziej. Najlepiej do Austrii wyjedź, tam jest twój raj.
  • Odpowiedz