Wpis z mikrobloga

Zrobiłem film o tym jak odżywiają się "typowi" Brytyjczycy. W komentarzach pod filmem parę osób pisało, że żyło w UK pierdyliard lat i nigdy się nie spotkało z obranymi bananami w foliowych opakowaniach czy innych patologiach żywieniowych występujących na wyspach. Sam już nie wiem, czy to ja zwariowałem czy to oni są ślepcami i nie widzą jak bardzo złej jakości jest żywność w Wielkiej Brytanii...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=QGIoyiVR7y4

#uk #emigracja #anglia #wielkabrytania #zagranico #ciekawostki #youtube #pokazmorde #jedzenie
piter91r - Zrobiłem film o tym jak odżywiają się "typowi" Brytyjczycy. W komentarzach...

źródło: comment_1642450488uVz9KXvbuHyIIEzflcvk8B.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 28
@piter91r nie chcę klikać i nabijać wyświetleń ale jedzenie w UK jest normalnej jakości, zwykle lepsze niż w Polsce (porównuję jakość i wykorzystane składniki a nie smak). Był już jeden wykopek usiłujący udowadniać jakie to brytyjskie jedzenie jest złe wybierając za każdym razem najtańsze możliwe produkty z najniższej półki. Weźmy na przykład chleb - jak się weźmie najtańszy to owszem, jest tragiczny. Chleb z średniej półki jest ok, natomiast edycję premium
  • Odpowiedz
zwykle lepsze niż w Polsce (porównuję jakość i wykorzystane składniki a nie smak)


@Pieron: Bzdura. Z produktów spożywczych to jedynie mięso w UK jest lepsze, a już inne produkty na pewno nie są lepsze.

@motoinzyniere: Coś blady zakolaku jesteś, chyba za dużo spędzasz czasu na gnębieniu studentów.
  • Odpowiedz
@piter91r: 16 lat mieszkam i nigdy nie widziałem obranych bananów a robię zakupy w rożnych sklepach. Twoje przemyślenia są debilne,nie każdy musi lubić to co ty i każdy kraj ma inne przysmaki i przyzwyczajenia, ja jadać gdziekolwiek za granice staram się spróbować to co lokalni ludzie jedzą,jedne rzeczy mi smakują inne nie ale nie oceniam ich ze względu na to co im smakuje.Typowe polactwo jacy wszyscy głupi tylko polak mądry.Jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@piter91r: grubo ponad 15 lat w Londynie i też nigdy nie widziałem obranych bananów.
Tak jak reszta pisała - można jeść gowno jak w każdym kraju jak również mozna jeść świetnej jakości produkty. Nawet taki chleb - możesz jeść pseudo tostowy wytwór albo w tym samym sklepie kupić 10 różnych świeżo upieczonych chlebów na zakwasie. Możesz kupić dziwną pseudo szynkę albo świetnej jakości wędliny. Itd itd itd
  • Odpowiedz
Mięso w UK to zależy gdzie się kupuje. Różnice czuć nawet na przykładzie Morissons vs Aldi. Desery w UK przebijają Polskie desery jak dla mnie. Jedyne za czym tęsknię to smak pomidorów :(
  • Odpowiedz
@piter91r: nigdy nie byłem w UK ale zastanawiam się gdzie ty przed tym UK się uchowales. #!$%@? się do smażonych lodów xD gdzie jest to powszechny deser na bajerze. Frytki w bułce? "Frytburger" w Szczecinie funkcjonuje od zawsze, ciekawe jak zareagujesz na rolo z frytkami. A przy hamburgerze to już nie wytrzymałem bo ilość farmazonów mnie zmęczyła
  • Odpowiedz