Wpis z mikrobloga

Jak można grać w obecne gta online xD latające auta, motory, statki kosmiczne, broń laserowa, snajperki z wybuchową amunicją, to jest aż niesmaczne i irytujące. Pamietam początki online na pc, i późniejsza aktualizacje gangów motocyklowych. Wtedy był jako tako balans w napier****niu się na sesji, liczył się skill, a teraz? Kolorowe gówno dla kidów, i jeszcze zarabiają na tym, szkoda słów.
#gtaonline
#gta
  • 11
@damianooo8: Tak, a statek kosmiczny z działem automatycznym? Tego też nie da się przeboleć. Chcesz sie ponapier z kimś na sesji, to zaraz dzieciak odpali motocykl z rakietami, albo snajpere z wybuchową amunicją. RDO nie rozwija się, bo te klauny z rockstara nie potrafią już niczego wymyśleć prócz jakiś futurystycznych gówien.
@damianooo8: Pamietam tylko, że to było do obsługi dla 2 graczy. Jeden sterował, drugi napier działem. Ostatnio tym latałem z ponad 3 lata temu, nie wiem, czy to dalej jest, czy usuneli. Nie odpalałem online ze 2 lata i nie zamierzam.
Tak, a statek kosmiczny z działem automatycznym?


@agent733: @damianooo8: nie statek a samolot... avenger... i ściąga się go też relatywnie łatwo. Paradoksalnie najtrudniej zdjąć najstarszą taktykę greaferów ale wtedy ten uprzykrzający życie musi jednak coś potrafić... bo latanie hydrą/lazerem/pyro jest OP bo uciekniesz przed rakietami a samemu można namierzać ;)

a amunicja w wybuchowej snajpie kończy się bardzo szybko i nie zabija na 1 strzał więc używają jej tylko dzieci
@agent733: ja gram w single player z użyciem Enhanced Native Trainer i ciągle używam broni, pojazdów, ubioru, skinów i miejsca z wersji Online.
Nigdy nie grałem w Online bo ogólnie nie lubię gier sieciowych.
@agent733 Jako naczelny griefer ci powiem że #!$%@?ńska jest hydra. Tym idzie zanurkować na gracza, zabić go, wznieść się do góry i w momencie kiedy on się tylko pojawi na mapie, już na niego nurkujesz i w sumie sam decydujesz czy zginie teraz czy dasz mu chwilę się nacieszyć - powtórz. W kwesti oppresora to w większości przypadków jak ludzikowi go zniszczysz (chociażby na strzała ze snajperki z eksplodującym ammo) to robi