Wpis z mikrobloga

@Adrian-T: nie zamkną, posiedzi 24h w psychuszce, opatrzą rany i wypisze się na własne życzenie bowiem jest pełnoletnia. skoro po 48 i zaszyciu rąk wypuścili ze szpitala laske ktora na serio rozpruła sobie żyły w obu rękach to czemu mieliby nie wypuszczać lekko poszarpanej Julii
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: W szpitalu psychiatrycznym wypis na żądanie może zostać odrzucony a jeśli sprawą zajmuje się sąd to musi odsiedzieć tyle ile będą kazać. Sam zgłaszałem się do szpitala i trochę widziałem i słyszałem. W moim wypadku akurat #!$%@? mi pomogli, trzymali dwa tygodnie dla samego trzymania bez leków, 3x konsultacja 15 minut z psychologiem i koniec.
  • Odpowiedz
@Risuey: tam chyba decyzji sądu nie ma póki co a po prostu ratownicy odwalą swoją robotę, potem w szpitalu szybki wywiad, zdiagnozowanie choroby typu CHAD czy co ona tam ma, poleży, zadzwoni do starszych i bajlando wypis na własne żądanie
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: No teraz na pewno nic nie ma, ale mówię co jakby była. Coś mi się wydaje, że jak trafi do psychiatryka to i w pasy od razu poleci bo pewnie będzie się rzucać. Jak będzie przejawiać mega #!$%@? stany to jej nie wypuszczą na żadanie a przynajmniej widziałem taki przypadek w miejscu gdzie ja byłem. Ciekawe jak to będzie tutaj wyglądać. Z doświadczenia wiem, że takie szpitale u nas działają
  • Odpowiedz
@Risuey możemy sobie gdybać bracie ale tam jest tyle zmiennych że dowiemy się dopiero po czasie. sytuacja w szpitalach jest tragiczna a ta laska tak nieobliczalna że nie zdziwi mnie jak wyjdzie stamtąd jako ofiara tego swojego chłopaka czy kogoś
  • Odpowiedz