Wpis z mikrobloga

Wczoraj wszystko w porządku a dzisiaj umieram...
Nigdy wcześniej nie pamiętam żebym czuł się tak źle. Gorączka powyżej 38 stopni, na zmianę mam drgawki albo uczucie gorąca. Mam ochotę otworzyć okno żeby zaraz włączyć grzejnik na full. Jak wstanę z łóżka to mam taki helikopter jakbym wczoraj wypił z litr wódki. Ciężko przełknąć wodę a co dopiero coś zjeść. Czuję jak boli mnie każdy mięsień. Mam światłowstręt i najchętniej bym tylko leżał w całkowitej ciemności.
To coś gorszego niż przeziębienie czy grypa. Rozłożyło mnie totalnie. Czuję się jak gówno :(
#koronawirus
Pobierz Nutaharion - Wczoraj wszystko w porządku a dzisiaj umieram... 
Nigdy wcześniej nie pa...
źródło: comment_1642348090KAFwuLcuzDuRcNJNFaCoCI.jpg
  • 30
@Nutaharion ja miałem covida w tym roku, żona i roczna córka też. 400mg ibuprofenu i covid znika, zejdzie to czujesz się jak śmie(r)ć. Ja popijałem w lobby piwko co chwilę to zupełnie jakby go nie było. Na 1500 gości i 150 os z obsługi w hotelu mogę śmiało powiedzieć że 1/4 miała jednocześnie covid. W szpitalu zamiast testu na covid robili nam wymazy na influenza A+B i mówili na recepcji że nagatywni
@Nutaharion: ja niby miałem kowida - w sumie chyba nadal mam, nie wiem - i jak miałem gorączkę to mi ładnie ją zbił coldrex ze szczyptą wit.c. Wypiłem saszetę, 30 minut drzemki, obudziłem się cały spocony i bez gorączki. Na drugi dzień miałem jeszcze temp. 37.3. Łącznie chyba z 4 saszetki wypiłem w 2 dni i temperatury nie mam.
W sumie jak piszesz to mi się przypomniało, że mnie oczy bolały
@Soczi dokładnie. Na 1500 gości - 900 ruskich. Oni nie potrzebowali testów przy wylocie, ja do Holandii tak także mieliśmy od 6 stycznia kwarantanne w hotelu. Na szczęście apartament full wypas ze swoim basenem więc szło przeżyć. Choroba sezonowa jak każda inna
@Nutaharion: Który dzień od pierwszych wyraźnych objawów dzisiaj?

@Soczi pierwszy, wczoraj wieczorem myślałem czy by nie iść ze znajomymi na miasto coś zjeść i się napić a dzisiaj rano wstaje i wszystkie objawy jak we wpisie. Tak po prostu wszystko z dnia na dzień
@Soczi nas wrzucili na kwarantanne jak już dawno wyzdrowielismy ( ͡º ͜ʖ͡º) taka kwarantanna że nasz taki a la "covid coördinator" oprócz donoszenia jedzenia i picia przynosił nam alko ( oficjalnie zakazane przez lokalne ministerstwo zdrowia)