Wpis z mikrobloga

wszystko masz w internecie.


@potrzebie: wszystko czyli co? Czatu nie mają, ale odsyłają mnie do kasy, a kasa odsyła do formularza, formularz znowu odsyła mnie do kasy. Mam tak latać w kółko jak zjeb?
@potrzebie: kanar dowalił mi cały bilet, mimo że okazałem mu zaświadczenie uprawniające mnie do ulgi. Stwierdził, że nie jest pewien czy coś takiego jest akceptowalne mimo rozmowy z RCKIK przy nim na głośnomówiącym. Wystawił mi nowy bilet oraz zaświadczenie, że mam papier upoważniający mnie do zniżki, ale mu go nie okazałem (wszystko się zgadza, mam papier, mam książeczkę z pieczątkami i datami donacji, którą okazałem bo była w kieszeni). Powiedział, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191: na infolinii tego nie załatwiasz, tylko w kasie biletowej. Nie ma sensu dzwonić.

Jakie masz zaświadczenie? Możesz wstawić z ukryciem Twoich danych? Zobaczymy czy konduktorek miał rację czy nie.

Korzystałeś ze zniżki 33% dla dawcy krwi w okresie pandemii?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191: masz rację, do ulgi uprawnia samo zaświadczenie. Czerwonej książeczki nosić nie musisz, bo ona nie uprawnia do żadnej ulgi, samo zaświadczenie wystarczy.

Kondutkor popełnił błąd.

Musisz złożyć reklamację biletu kupionego u Konduktora, niestety tylko w kasie biletowej :/
niestety tylko w kasie biletowej :/


@gumpa_bobi: no ale byłem w kasie i baba mówi, że mam to złożyć online. Poszedłem do innej kasy i tam gościu mi mówi, że mam to zrobić online. Zrobiłem online, a oni mnie odsyłają znowu do kasy xD