Wpis z mikrobloga

@Scalp994: mam w rodzinie takiego maniaka po trzydziestce, że ma 1200 wygranych rankedów w jednym sezonie :D ale i tak jest w srebrze, bo niestety jak się dużo gra to więcej słabych ...
@cyber3in: Sam jakieś 1050 w S3 rozegrałem i w każdym poprzednim sezonie podobnie, ale czy to aż takie maniactwo to nie wiem. Jakby nie patrzeć to są ~3 gry dziennie, więc bez przesady.
@Scalp994: wiesz może coś na temat zmian w s4? będą nowe mapy? słyszałem o nowym trybie w aramie, ale o mapach nic nie wiem, podobno jungla ma być większa, ehhh najfajniej się grało w s1 - jakoś tak klasyczniej :P
@cyber3in: Jungla nie będzie większa, zmieniają trochę krzaki tylko i dodają jeden camp, jest on wciśnięty na niebieskiej stronie na lewo od blue buffa, zaraz przy ścianie od toplane. Co do map - będą robili 'rotację' nowych trybów gry, czyli co miesiąc pewnie będzie można pograć w coś nowego. Pierwszym takim zapowiedzianym trybem jest to, co ostatnio było na ARAMach, czyli 5 X vs 5 Y - np. 5 blitzcranków na
@maxver: Widocznie nie wiesz co rework znaczy, bo postaci nie zostaną ruszone, a jedynie przedmioty z których korzystają.

Support gold is going to be heavily adjusted to put more money in the pockets of duo-lane supports; we'll also be introducing new items (and refining old ones) to put that gold to good use.


Tak, to będzie osobny tryb gry.

2) Will Team Builder replace other queues?


a) Initially, Team Builder will
@Scalp994: Zmiana scalingu to akurat buff, więc nie jest to zmiana dla danego championa. Nawet według Twojej definicji to nie jest rework. Poza tym, jakby każdy używał jakiej mu się podoba terminologii to by świat #!$%@?ął. Mogę powiedzieć, że "faszyzm" to dla mnie określenie "czasów przejściowych dla danego kraju"? Nie.