Wpis z mikrobloga

  • 2070
@Kapitalis dajmy na to uzbierał 10 mln z czefo 1 wziął dla siebie tzn. opłacił pracowników, opłacił wszystkie koszta związane z organizacją orkiestry itp. wypłacił sobie wynagrodzenie, to i tak popieram, ma mój miecz, dorzucam się do puszki orkiestry.
Daj my na to taki ojciec Rydzyk, tutaj to dopiero jest ale #bekazkatoli Jak to publicznie wypowiedizal się, że nowe auto otrzymał od bezdomnego, który zmarł. Wyobraź sobie, że Owsiak tak powiedział.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: lepiej by dali na kościół a nie na tego złodzieja, na kościół to jak dać samemu bogu a on jak wiadomo potrzebuje tych pieniędzy żeby pomagać ludziom tu na dole
  • Odpowiedz
@Berkel_88:

się pracuje, się ma. Za moje i towje se nie kupił

vs

mojej dobrowolnej, świadomej, zrzutki do puszki. Nie zabrał mi z wypłaty


to jednak z twojeh, przyznaj sie logika nie jest twoja mocna strona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reevo: nowy Land Rover Defender
Media lubią pisać ile to kosztują auta "gwiazd" chociaż i tak nikt tego nie kupuje za gotówkę tylko leasing. W jego przypadku dostał potężną zniżkę albo nawet w ogóle sponsor udostępnia auto ale tytuł "pół miliona" robi swoje no i to woda na młyn dla wszelkich przeciwników WOŚP
  • Odpowiedz
@Kapitalis: @Palladyn400: Z tego co sprawdziłem to to autko kosztuje w granicach ~400 - 500k i posiada zdolności terenowe nie tylko z wyglądu, więc cena też jest z tych bardziej rozsądnych. Dla porównania, VW Tuareg kosztuje 330-350k.
  • Odpowiedz