Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że to już koniec. Już nie ma innego serialu sci-fi na takim poziomie, o takim rozmachu i chyba nie zapowiada się, żeby był. Chyba, że istnieje coś godnego polecenia?
Po piątym sezonie, zmęczyła mnie ta wojna oraz polityczne #!$%@? i szczerze się cieszyłem, że szósty sezon to już ostatni. Ale wojna się zakończyła i dopiero teraz mogłaby się zacząć prawdziwa akcja. Tyle pytań bez odpowiedzi, kim byli stwórcy protomolekuły, czym są te 'entities' (nie wiem jak je nazwali w polskiej wersji) i dlaczego zniszczyły właśnie stwórców protomolekuły?
Tak samo, dlaczego na początku każdego odcinka dawali te wstawki z tą dziewczynką i jej bratem z Lakonii, jeśli nie zakończyli tego wątku? Tylko narobili smaku na więcej.
Szkoda mi strasznie, że to już koniec.
Trzeba będzie chyba sięgnąć po książki. Kiedyś przeczytałem 3 tomy, ale nie bardzo mi się spodobały i na tym to zakończyłem. Będę musiał to kontynuować.

#primevideo #seriale #theexpanse #scifi
s.....5 - Nie wierzę, że to już koniec. Już nie ma innego serialu sci-fi na takim poz...

źródło: comment_1642194668Ma91O9UjfDCfZmHdYJQbOI.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Tak pomijając seriale, znasz może jakieś dobre książki w takim space operowym klimacie?


@Grewest: Mało czytam space opery, warto dokończyć jednak The Expanse, sięgnąć po Honor Harrington. Z okolic to klasyka czyli Hyperion cantos czy Orson Scott Card. Brandon Sanderson zaczął coś pisać chyba ze space opery, niestety nie czytałem, ale sam autor jest godny polecenia.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Ja to oglądałem dawno temu. W ogóle zapomniałem o istnieniu tego serialu xD
Z tego co mi się wydaje to on był nagle skasowany. Ostatni sezon kończył się wątkiem z tymi jakimiś istotami z innego wymiaru.
  • Odpowiedz