Wpis z mikrobloga

Robię swoje pierwsze #rozdajo i do wygrania jest w 100% ręcznie robiony przeze mnie card holder ze skóry. Posiada dwie przegródki na karty i jedną większą np. na banknot.

Zasady:
1. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa.
2. Zielonki nie biorą udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Wynik 17.01 (poniedziałek) o godzinie 21:00. Losowanie przez #mirkolos

Wysyłka na mój koszt.

Założyłem dziś konto na #instagram gdzie będę dodawał fotki rzeczy robionych ze skóry. Fajnie by było jakbyś zaobserwował (ale nie jest to wymagane do wzięcia udziału w losowaniu). Moje konto na IG

Muszę jeszcze wspomnieć, że...


#leatherworking #recznierobione #handmade #rekodzielo #diy #portfel #leatherhill
aruel89 - Robię swoje pierwsze #rozdajo i do wygrania jest w 100% ręcznie robiony prz...

źródło: comment_1642183492iqE4RmLYexXpZrdmXdrkbu.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@aruel89: ech zanim przeczytałam posta to myślałam że to jakiś ewenement typu świeczka o kształcie papieża i zapachu kremówki a to po prostu DARMO xD gratuluję talentu i pracy, bardzo to ładne jest
  • Odpowiedz
@Odcinek1: Kwestia wybijania otworów. Albo wybijak jest zbyt tępy (obstawiam diamentowe najtańsze z allegro), a może być też podkładka pod wybijaki zbyt miękka i wychodzą takie otwory z drugiej strony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Odcinek1: Raczej perfekcyjnie nigdy nie będzie, bo to praca ręczna, a nie od maszyn powycinane i zszyte. Jasne, że można to zrobić lepiej, ale na dzień dzisiejszy nie dysponuję lepszymi narzędziami, a i doświadczenia nie mam jakiegoś wielkiego.
Tak jak napisał @CasualMirek wybijaki które mam nie są z najwyższej półki. Za podkładkę robiła skóra, być może zbyt miękka. Jak znasz metodę na ładniejsze otwory na wylocie to podziel się.
  • Odpowiedz
@aruel89: Już ci podpowiadam. Po pierwsze to dołącz do grup kaletniczych na fb bo tam jest nawet sporo wiedzy na takie tematy. Jeżeli chodzi o wybijaki to nawet te od juchcika będą oke, ale taka trochę wyższa pólka i nie droga to kemovancraft. Oczywiście narzędzia lecą z Chin, ale same wybijaki warto wziąć bo są bardzo ostre. Ja polecam te diamentowe bo sam używałem. Oczywiście do tego należy dokupić jakiś
  • Odpowiedz