Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem sobie ostatnio $400 w staking (200%APR) na sokuswap i jestem pod wrażeniem. Restaking co 7 dni, dziś o 15:00 zarobiłem restaking i na ten moment mam 102 monety ($1.12). Teraz koszt jednej to $0.01, a jeśli osiągnie market cap pancakeswap to lecimy na $14.
Nie naganiam oczywiście, zróbcie sobie własny research, przyjdźcie do tg grupy i przekonajcie się sami. Od 22 grudnia mam uzbierane już 7000 monet i czekam na $1.

#sokuswap #yieldfarming #staking #kryptowaluty
siemankojanko - Wrzuciłem sobie ostatnio $400 w staking (200%APR) na sokuswap i jeste...

źródło: comment_16421046475OgRXLTlkn7OYXMXEeVP3T.jpg

Pobierz
  • 15
@wscieklybyk: Naprawdę nie naganiam, nie chcesz to nie rób research. Zauważ, że siedzę tu od 22 grudnia i nie napisałem jeszcze żadnego postu. Widzę, że to działa i zarabiam na tym pieniądze, więc się podzieliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WhiskeyIHaze: multichain, limit orders, team sprawdza tokeny przed wrzuceniem co zmniejsza szanse na scam, APR's no i rzeczy, które planują to jest coś. Do tego proponują listing
@WhiskeyIHaze: no to nie wiem, jak mówię jestem nowy into deficyt i nadal się uczę. Ale wydaje mi się (innym użytkownikom też, co potwierdzają devy), że glas fees są tańsze. Wbij do nich na tg to wszystkiego się dowiesz. Spoko team i fajnie się z nimi gada. Dlatego się tym podzieliłem, bo spoko kasę już tam zrobiłem. Jest też tam jakiś polski znany krypto zwyrol i mocno jara się projektem. Zrobił