Wpis z mikrobloga

@Badyl69: możesz po prostu zeskoczyć z mostu i #!$%@?ć z tego zamku xD npc sobie przechodzą, trzeba tylko poczekać, aż otworzą przejścia, ale sposób z wytrychem/zbroją chyba najłatwiejszo-najlepszy, otwarcie da się ogarnąć, trochę wprawy
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: gra wydaje się być kozakiem, ale nie byłem w stanie przeboleć tego laga w grze. Każdy ruch był opóźniony o jakieś 0,5/0,8s. Czytałem że nie tylko ja tak mam, na reddit sporo płaczków się znalazło. Może jak zaktualizują to odpale ponownie
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: tam jak dobrze ogarniesz to chyba nawet konia bedziesz miał więc nie trzeba będzie na piechotę iść do miasta, tylko ja to już dawno grałem i mało co pamiętam, ale na 90% był tam koń do zdobycia, albo można było go ukraść
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: powinni wersję pod ps5 zrobić i jeszcze dodać machanie miecza do oporów w trrigerach. Grałem w to na piecu w ledwo 30 klatkach i średnich detalach, bo byłem tak najarany na tę gre, doszedłem do oblężenia zamku i zrobiłem wszystkie questy poboczne po czym odpuściłem przez to, że mój komp jest gruchotem.

Tak się własnie zastanawiam czy tego nie kupić teraz jak na promce z dodatkami wleci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: Wątpię że wydadzą wersję na ps5, a szkoda, bo fajnie by było. Obecnie nawet nie ma stałych 60fps... A jak masz pleja z napędem, to spoko cenę na olx można znaleźć. Ja dałem 60zl za royal edition, więc worth
  • Odpowiedz