Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co ja #!$%@?, jednak #przegryw to stan umyslu. Poznalem dziewczyne na #tinder zaprosila mnie do siebie i wiadomo co bylo robione. penisintobagina.jpg
Wszystko w zabezpieczeniu i rozowa powiedziala ze bierze tabletki anty, ale ja przezorny wiec i tak w gumce. Byla dwa dni przed okresem. No i wzialem po bozemu sprawdzilem te gumki i wyrzucilem do kosza, a dzisiaj rano na wykopie post o Drake'u, ze jakas laska wyjela jego gumke z kosza i probowala sie zaplodnic ale on dosypal jakies ostrej papryczki zeby nie doszlo do zaplodnienia. Pomyslalem ze ja tez tam gumki zostawilem pelne w koszu i od rana panikuje ze sobie rozowa wstrzykiwala to w peesde XD Zaczalem czytac na forach i p0lki rzeczywiscie tak robia XDDDD
Napisalem do niej i dostala okresu, to bylo dwa dni temu, a tabletki bierze na tradzik. Jak bardzo #!$%@? jestem? Nawet jak znajdziesz laske, to przegryw z ciebie nigdy nie wyjdzie...
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e0537279ccb9000a8eec3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo. U mnie skale #!$%@?ło. Sądzisz że jesteś aż tak istotnym materiałem dla p0lka, czy juki że chciałoby się jej bawić w wyciąganie zużytych gum z kosza i smarować sobie nimi patelnie, jak słoniną?