Wpis z mikrobloga

Ja tylko chciałem przypomnieć, że katolicy w Polsce to taka grupa społeczna, której kapłani gwałcą małe dzieci. Następnie ich przełożeni to tuszują, często stygmatyzując ofiary. Następnie większość tej wspólnoty w żaden sposób nie protestuje, tak jakby ich to nie obchodzilo. I wisienka na torcie: część tej społeczności ich broni i np. jak @Franciszek_Dolas zakopuje znaleziska o takich przypadkach i przerzuca odpowiedzialność z księży i biskupów na homoseksualistów. I to podobno jest 90% Polaków(,) Miłego dnia wykopki. Edit @altruistyczny też lubi zakopać i podyskutować, ze to nie tak.
#bekazkatoli #ideologiakatolicka #katolickidailyreminder
  • 10
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: Pomawiasz mnie. Bezpodstawnie.
Nigdy i nigdzie nie broniłem przestępców seksualnych ani przestępczego procederu. Jedynie zwróciłem uwagę że zbiorcze obwinianie katolików za ochronę przestępców i zbiorcze obwinianie wszystkich księży za pedofilię jest krzywdzącym i nieprawdziwym uogólnieniem.

Edit @altruistyczny też lubi zakopać i podyskutować, ze to nie tak.

NIGDZIE nie negowałem istnienia problemu pedofilii w Kościele. Zwróciłem uwagę jedynie że dotyczą marginalnej części stanu kapłańskiego i nie są popierane przez
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic:

dyskutujesz, że to nie tak( choćby w tym topicu

Uściśnij "to nie tak". Nie wiem czy dyskutowaniem można określić precyzowanie informacji o (w tym przypadku) konkretny procent osób umoczonych w proceder na miejsce księży ogólnie.

Wskaż co jest kłamstwem

Tu? Nic. Manipulacją jest postawienie użytkownika rzekomo broniącego pedofili i mnie, który nikogo nie bronił lecz uściślał liczbę przestępców. Tym samym sugerujesz (nie wprost oczywiście) że bronię pedofili co jest
  • Odpowiedz
@altruistyczny:

Uściśnij "to nie tak"

No a po co piszesz mi o tych procentach? Nie przypadkiem po to, żeby udowodnić mi " że to nie tak" jak napisałem?

Tu? Nic. Manipulacją jest postawienie użytkownika rzekomo broniącego pedofili i mnie, który nikogo nie bronił lecz uściślał
  • Odpowiedz
Jedynie zwróciłem uwagę że zbiorcze obwinianie katolików za ochronę przestępców i zbiorcze obwinianie wszystkich księży za pedofilię jest krzywdzącym i nieprawdziwym uogólnieniem.

Zwróciłem uwagę jedynie że dotyczą marginalnej części stanu kapłańskiego i nie są popierane przez wyznawców.


@altruistyczny: Won kłamco
  • Odpowiedz