Wpis z mikrobloga

@Tibor: Wiem, ze mem, ale niektorzy faktycznie mysla, ze gdyby nie Hitler, to by nie doszlo do II ws. Tak naprawde Hitler jedynie wyprzedzil Stalina, ktory sam predzej czy pozniej ruszylby na zachod.
  • Odpowiedz
@Tibor: Mam takie wrażenie, że ludzie przeceniają te artystyczne umiejętności Hitlera. Malować niewątpliwie potrafił, tylko nie wiem, czy faktycznie wyróżniał się czymś szczególnym. Śmiem twierdzić, że w tamtych czasach umiejętność malowania i rysowania była znacznie powszechniejsza niż dzisiaj. Wystarczy sobie zresztą spojrzeć na ilustrowane podręczniki z tamtych czasów. Pokażcie mi dzisiaj archeologa albo botanika, który potrafi tak ładnie narysować jakiś zabytek albo roślinę. Kiedyś to była niezbędna umiejętność, bo nie było
  • Odpowiedz
@Tibor: jak mam być szczery to mnie jako szaraczkowi który nie zna się na obrazach takie coś podoba się bardziej niż jakieś trzy kwadraty stykające się końcówkami xD ciekawe jakie było uzasadnienie że Adolfa odrzucili czy faktycznie jego obrazy czy #!$%@? na egzaminach wstępnych
  • Odpowiedz
@Tibor: No jakby nie hitler to do władzy dostaliby się komuniści. A to już otworzyłoby wrota Europy dla ZSRR i zalew czerwonej zarazy. Wiec mogło być gorzej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tibor: Wiem, ze mem, ale niektorzy faktycznie mysla, ze gdyby nie Hitler, to by nie doszlo do II ws. Tak naprawde Hitler jedynie wyprzedzil Stalina, ktory sam predzej czy pozniej ruszylby na zachod.


@C8H18: i żylibyśmy w uniwersum Red Alert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lewymaro - > @Tibor: Wiem, ze mem, ale niektorzy faktycznie mysla, ze gdyby nie Hitle...
  • Odpowiedz