Wpis z mikrobloga

Komentarz napisany na fanpage'u facebook'owym " Nie dla islamizacji Europy" przez usera Damian Myk:

"Wlasnie dzisiaj mam wolne z tego powodu(święto aszury),w zakładzie robi dużo pakistancow,na tylach w magazynie zrobili sobie swiatynie,zeby do niej wejść trzeba sciagac buty,#!$%@? obrazy,swiecidelka,jakis tron itd. ida tam kiedy chcą,w czasie pracy i wyja do siebie jak by ktoś ich w dupe #!$%@?,to gowno jest otwarte caly rok,nie mamy miejsca w magazynie na towar bo oni przedzielili go na pol bo musza się gdzies modlic-kiedy My #!$%@?,oni wala lbami w glebe i jeszcze im za to placa !! a wlasnie raz na rok maja to #!$%@? swieto !! cala firma musi im pomagać w sprzątaniu firmy itd. bo #!$%@? goście w czasie tych paru dni chodza sobie po firmie jak u siebie. To wszystko w Europie !! dokładnie w UK ( Londynie),w tym Kraju już jest za pozno bo oni robia tutaj co chcą,a jak im się cos powie to zaraz skargi,i zawsze wygrywają. Nie można dopuscic żeby podobnie było kiedyś w Polsce !!! oni nas nie akceptują,wiec dlaczego My mamy ?? jeszcze w ''swojej'' Europie ?? ostatnio zapuscilem trochę brode a brudas się mnie pyta czy jestem muslimem !! myslalem ze go rozniosę..tak bo chciałby żeby kolejny debil przeszedł na ich strone. O taki #!$%@? !!! najlepsze jest to ze inni którzy sa obojętni mowia na Ciebie,rasista,faszysta itd. itp. nie #!$%@?,,dam zezrec im mnie w calosci w imie Allaha bo wierze w pokoj na Swiecie....pffff."

#niedlaislamizacjieuropy #islamziacja #islam
  • 2